Daredevil - Bang (2016) (epizoda)

Díl, který rozhodně patří Karen. Zpočátku jsem se obával její přespřílišné angažovanosti v rámci firmy Nelson & Murdock, teď je ale nepostradatelná. Zvláště když dopředu vím, že sehraje jistou roli v rámci linky brzy příchozího Punishera.

Daredevil - Daredevil (2015) (epizoda)

Možná jsem od finále čekal ještě větší tah na branku, po událostech předchozí epizody, ke které jsem byl přísnější si to ale vyvrcholení souboje o Hell's Kitchen zaslouží. A hlavně. Z Ďábla z Hell's Kitchen se konečně stal Daredevil!

Mr. Robot - d2.8_skr7ty_pr0ces.axx (2016) (epizoda)

Mr. Robotovi u mě dost prochází, že 90 % epizody absolutně klame tělem a v jejím konci vychrlí takovou směsici emocí a intenzivních scén, že mě obalamutí a donutí změnit hodnocení. Teď jsem na poslední dva díly sezóny dost zvědav.

Futurama - Krotitelé roboduchů (2011) (epizoda)

Vtípky se suicide budkou jsou na Futuramě vždycky super, tady jí ale bylo bohužel věnováno málo času, byť téma se jí blížilo více než kterékoli předtím.

Futurama - Léčba Zoidbergem (2011) (epizoda)

Na konci až příliš překombinovaná dvacetiminutovka. Vtip tu byl, ale sklouzlo do to kýčovitých amerických vod.

Daredevil - Ti, které jsme opustili (2015) (epizoda)

Na téhle epizodě je zdaleka nejlepší její název. Škoda, že si jich stačím všimnout vždycky až zpětně během hodnocení. Na tom Netflixu je mám stejně přeložené...

Daredevil - Stezka spravedlivých (2015) (epizoda)

Jak jsem z dění na pár dní vypadl, tak mě příběh příliš netankuje, pořád čekám na ten už alespoň proklamovaný moment, kdy Daredevil konečně obleče svůj ikonický oblek.

Futurama - Benderama (2011) (epizoda)

Větší množství Benderů = větší kadence smíchu.

Futurama - Fryority report (2011) (epizoda)

Zápletka, která se zase točí kolem hrátek s časem, mohla být zkonstruována o dost lépe, ale pro fajnové parodie na Police Academy, Trona a samozřejmě Minority Report si tohle jiné hodnocení nezaslouží.