Papírový dům (Netflix verze) - Teorie elegance (2021) (epizoda)

Já půjdu trochu proti proudu a prohlásím, že mě zdejší snaha o mindfuck, jakožto velmi ostříleného fanouška tohoto seriálu, zase tolik nezasáhla. To ovšem neznamená, že nejsem zvědav, jaké bude mít následky.

Papírový dům (Netflix verze) - Zbožné přání (2021) (epizoda)

Kdyby se tvůrci vykašlali na Berlína a jeho zbytečné flashbacky a soustředili se už jen na dohru té nejsledovanější světové loupeže, byl bych o mnoho spokojenější.

Papírový dům (Netflix verze) - Tlak stoupá (2021) (epizoda)

Po kulervoucím midseason finále jsem trochu naivně doufal, že tahle pětice epizod bude už jen jedna velká emotivní jízda. Navazuje se zatím ale dost pomalu, tak uvidime, co za zvraty nás čeká dál.

Veliká - Ďáblův oběd (2021) (epizoda)

Fakticky jsem nečekal, že zrovna na Velikou se budu týden co týden těšit. Je to tak ujeté, až se nejde bavit a smát. A já jako nefanoušek prostých komedií musím tohle dílo cenit jakbysmet.

Veliká - Konečně sama (2021) (epizoda)

Vůbec první díl celého seriálu, kde jsem měl nutkání uvalit i ten pětikvalt. Letošní řada totiž ve velkém válcuje tu první a mě tahle komedie nesmírně baví.

Hawkeye - Ozvěny (2021) (epizoda)

I když ta čtyřka není zcela objektivní a vůči Hawkeyeovi jsem měl po traileru ze všech letošních seriálových Marvelovek nemalé předsudky, nyní musím uznat, že se mimo What If konečně dívám na výplod, který mi nepřijde zcela zbytečný.

Lajna - Finále (2021) (epizoda)

Takhle kdyby vypadal každý český komediální seriál. Vtip i emoce v jednom. A do toho perfektní herecké výkony. Už teď mi ta sebranka chybí.

See - Dům osvícení (2019) (epizoda)

Finále s sebou nese mnoho logických lapsů, ale také skvělý fight, který bych si přál klidně delší. Ještě že sleduju až teď a můžu se na pokračování vrhnout klidně okamžitě.

See - Levandulová cesta (2019) (epizoda)

Tenhle seroš není žádným šlágrem, v rámci výpravných televizních dobrodružství, kterých je v současnosti méně než šafránu, se ale nadmíru bavím.

See - Hedvábí (2019) (epizoda)

Vůbec mi nevyhovují postavy obou královských dcer, naštěstí je tu ale Baba Voss, který utáhne cokoli, co ostatní charaktery dokážou na seriálu zpackat.