The Haunting - Jak se to událo (2020) (epizoda)

Věřím, že se po rozkodrcaném rozjezdu, kde režijní otěže upustil Mike Flanagan, ještě dočkáme té stísněné jízdy, na kterou jsme byli zvyklí u Hill House. Neprosím tu o lekačky každých 5 minut. Žádám napětí, nevolnost a hnací motor pro představivost, která mě donutí každý večer po zhlédnutí dalších dílů přímo utíkat z obýváku do pokoje.

The Haunting - Dvě tváře, 1. část (2020) (epizoda)

Seriál, který na sebe poutá pozornost skrze označení horor, by ty žánrové prvky měl obsahovat a neměl by být jen pouhým rodinným dramatem. Ta modrá čísla zrovna Hauntingu rozhodně nepřeju, bohužel jsou zrovna u první části Dvou tváří zcela na místě.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Nečekal jsem, že jeden ze zásadních zvratů celého seriálu přijde tak brzy. Thomas si ale poradí naprosto se vším.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Svatba správně honosná, jak se u gangsterského bosse Tommy “Fukin” Shelbyho sluší a patří. A i spousty nových aliancí a hrozeb, které Peaky Blindery dělají Peaky Blindery.

The Haunting - Žák (2020) (epizoda)

Že mi postava Milese bude vadit, jsem věděl už od prvního okamžiku, kdy se objevil. Oproti tomu postava Victorie Pedretti se mi líbí mnohem více než ta v Hill House. Hlavně jí to víc sluší jako blondýně.

The Haunting - Staré sídlo (2020) (epizoda)

Hill House byl nevídaným televizním zjevem v rámci toho, že mezi seriály nemáme téměř žádnou kvalitní duchařinu. Jsem hodně rád, že se tvůrcům podařilo po úspěchu první série udělat z The Haunting antologii a i když se příběh původní řady uzavřel, můžeme se v podobném duchu vidět s dalšími duchy.

Simpsonovi - Vočko na hadry (2012) (epizoda)

Kdykoli se v názvu objeví Vočko nebo Krusty, tak mám obavy, že se bude jednat o zbytečnou dvacetiminutovku, jež mě nebude bavit. Vočko na hadry ale tenhle mýtus bortí naprosto ve všech ohledech a je rázem jednou z nejlepších epizod, která se vyprávěním vrací do daleké minulosti.

Simpsonovi - Konečně zmizte! (2012) (epizoda)

Vlastně se vůbec nedivím, že by v reálu nemohlo dojít k podobné situaci. Žít v sousedství zrovna s Homerem, taky by asi nebyl jediný den klidný.

Simpsonovi - Asociální síť (2012) (epizoda)

Briliantní parodie nejen na povedený film Davida Finchera, ale i na historii kolem Facebooku samotného. Hostování Armieho Hammera na jedničku!