Rejže

Jarka Dvorská

Česko

1 3 5 6 7 8 9 následující >>
    • 9.9.2014  16:28
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Jedna hvězdička se soucitem. Pentagram vztahů je přílišně vznešené označení, ale jak to říci jinak. Aneb - kdo komu zahne příště?

• 4.9.2014  09:34
    Roming (2007)

Velké zklamání! Pouze fabulace ze zkušeností "jak by to u romů mohlo doma vypadat". Pouhá fraška. Nic víc...

• 9.1.2013  17:27

Ice-T byla jediná věc, která byla koukatelná. Pak hlavní hrdinka mne zaujala tím, že naopak od Ice-Teeeho byla neokoukaná. Ale scéna typu - "řídím letadlo a nevím jak" s tím, že si odběhnu postřílet pár nepřátel a letadlo zůstane bez pilota, to mi teda dostalo. Klasický americký smutně akční thriller-gag. Ta jedna hvězdička patří tomu proto, protože film běžel na Silvestra a nějak z té široké škály pořadů se nedalo na nic dívat :-D

• 31.12.2012  00:34

Ach jo, zajímavé téma, které nebylo zpracováno vůbec filmovým nádechem, ale překypovalo svoji teatrálností - jak hereckými výkony a dialogy, tak kamerou, režií vůbec nemluvě. Škoda!

• 9.9.2014  16:56
    Maturita (2013)

Ani amatér by to nenatočil takovym prasáckym způsobem. Odpad je sice silné slovo, ale tento film správně neměl se dostat na plátna kin.

1 3 5 6 7 8 9 následující >>