Crazy Heart (2009)

Nejsem zrovna country fanda, ale Jeff Bridges se poslouchal opravdu slušně. Škoda jen, že příběh neměl co nového nabídnout.

Varieté (2010)

Velká škoda, že Burlesque je zaměřen víc na teen vrstvu a nesnaží se být více dospělejší, jako jiné muzikálové pecky typu Chicaga, Moulin Rouge. Filmu nelze upřít skvělou majitelku varieté v podání Cher, která svým songem You havent seen the last of me převálcuje i precizně nacvičenou choreografii ladných slečen s dětinsky laděnou Christinou Aguilerou. Snaha se cení, ale já dávám za tři.

Snížit se (2009)

Příběh jehož děj měl velký potenciál, jak pro komedii či drama zůstal plně nevyužit i přes skvělé obsazení a kvalitní herecké výkony. Dvě hvězdy za provedení a jedna hvězda za nápad.

Rychlejší (2010)

Z počátku se to tváří, jako docela solidní akční snímek se zajímavou zápletkou, ale každou minutou to jde dolů a dolů..konečný dojem je nemastný neslaný, ale zase jsem chvilku nemusel zaměstnávat mozek a zase tak úplná sračka to taky nebyla..END!

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

První díly mě moc nebraly, ale trojka všechno mění..jen ať děti vědí jak chutná medvědí diktatura :D

Sociální síť (2010)

Vůbec jsem nechápal proč David Fincher marní svůj talent na takový projekt..omyl zvládl z látky, která neni zas tak obsahově úžasná udělat film, který je koukatelný, zábavný a po všech směrech dobře zrežírovanou záležitostí.

Zelený sršeň (2011)

Akční oddychová záležitost s prvky humoru, které bohužel chyběla třešnička na dortu v podobě vychytanějšího scénáře..Christoph Waltz mě opět dokázal posadit na prdel do budoucna se sním musí počítat!

Děcka jsou v pohodě (2010)

Já osobně v tom komedii moc neviděl šlo hlavně o zajímavý lidský příběh s výbornými hereckými výkony..Mark Ruffalo zahrál fakt super sympaťáka, který bohužel pak ostrouhal což mě trošku mrzelo a Mia Wasikowská? tu bedlivě sleduji má tu kariéru docela slibně rozjetou.

Suprhrdina (2008)

No srajda majda nic jiného od toho čekat ani nemůžete..vypnout mozek a nechat bránici otevřenou kdyby náhodou..parodie na spidermana a další suprherou s pár povedenýma jokama nic víc nic míň..

Fighter (2010)

Nic nemůže překonat Rockyho to je jasný, ale tenhle film neni jenom o boxu a hlavně je založen na skutečné události, takže žádná přehnaná jatka mezi provazy naproti tomu film nabízí docela silný příběh za *** plus jedna * za famozní výkon Christiana Bala, který těmi svými ztrátami a nabíraním tělesné hmoty skončí jednou pod drnem. Dej te mu oscara ať už neblbne :)