Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 3 body
handpa
Pavel
Teplice, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ranhojič
(2013)
Avatar
(2009)
Hledá se Nemo
(2003)
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pelíšky
(1999)
Forrest Gump
(1994)
Atlas mraků
(2012)
Počátek
(2010)
Šestý smysl
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
hrkotak
jirkabar
Lukyin
broucheck
lachimezc
Časové pásmo bylo změněno