Useless Humans (2020)

Totálna kravina ktorá sa snaží hrať na komédiu ale pritom je to skôr trápne a detinské....

Život jde dál (2019)

Takový film na jedno pozretie na večer s rodinou.Neurazí ale ani extra nenadchne.Vtipné scény tam nejaké sú čiže ta komédie to skutočne je :)

Mentalista - Červená míle (2011) (epizoda)

Tento diel sa mi najviac pacily hlavne ten koniec.Keby sa také i mne nahodou stalo, tiež by som chcel človeka ako je Patrik.

GO! Nezapomenutelný večírek (2019)

Po pár minútach som si uvedomil , načo som sa to dal.No nedokázal som to dopozerať, tak ma to nudilo a až sralo, že som sa nato vykašľal a pozrel si radšej film The call of the wild 2020.Hodnotenie 1,5 hviezdy

211: Volání o pomoc (2018)

Herecke vykony sa dali zniest a ignorovat a akcie boli peknea dobre spracovane ale ta logika? To bolo nieco neskutocne, som nevedel ci si to ozaj robi parodiu alebo mam plakat.To uz ked natocia film tak si ho asi nikdy neskontroluje lebo tolko chybt by uvidel aj slepec.Pokial by nelogickost odstranili mohlo byt hodnotenie ludi aj o 2 hviezdy lepsie a myslim si ze 44% si tento film urcite nezasluzi

Sedlák (2019)

Zábavná a zmysluplná komédiia, pri ktorej by sa mali niektorý tiež v skutočnosti poučiť.Krásne prostredie a nápad.Postavy sú v ceľku sľubné, dejová linka je však predvídateľná a ten záverečný koniec by som skôr vypustil.

Špatné vychování (2019)

Asi to nebol určený film premna, film som skoro do polky prespal a postupným posúvaním filmu som ho nakoniec dopozeral.daných 103 minut by sa kludne vošlo do 45 a iba by to filmu pomohlo.

Willoughbyovi (2020)

Animak o nefunkčnej rodine v ktorej rodičia ich odmietaju a nakoniec opustia.Ako náhradu im daju chúvú a následne chcu prredat aj dom.Celkovo som nevydržal pozreť celu pohadku , väčšinu som iba počuval a videl v pozadi ale má to iba jednu priamu liniu kde je hned po 15 minutach očividne ako to skonči.Určite nič extra ale zas nie ani otrasne, no neodporučam púštať pokial máte na výber niečo lepšie. .Hodnotenie 40%