Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Muži v černém (1997) (TV seriál)

Seriál môjho detstva s legendarnou znelkou, bohužial som serial našiel iba v čistej angličtine bez titutiek čo je obrovská škoda :( ale rozhodne si serial zaslúži 3 hviezdy

plakát

Oktonauti a Ohnivý kruh (2021)

Tak priemerná pohádka pre deti do 8 rokov zo základným príbehom, ale kedže je to zatiaľ s titulkami tak to moc nepoberu očom to je, ale animácia a postavičky sa im páčili. :)

plakát

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021)

Úplná pohodička , je to niečo iné ale pritom to isté v inom svetle... Neviem s kade berú nápady na tieto časti ale dúfam že v tom budú pokračovať v kvalite ako bol aj tento snímok a nestane sa po čase s tým to čo u simpsonovcov. Určite odporúčam každému kto má rad scoobyho a jeho party, sklamaný nebudete.

plakát

School's Out Forever (2021)

Len krátko: Dalo sa, na tento námet bolo už viac filmov, na jedno pozretie večer postači :) nejakych 50/60%

Dragonheart Vengeance (2020)

Tento "film" fakt cpal všetko čo sa dalo do jedného :D už len pozrete galériu a hneď vidíte 4 rôzne filmi /seriál z ktorých si zobrali kúsok z koláčka a spojili ho do nového :D neviem ani ako komentovať už :D ťažko sa už nájde kvalitný a dobrý film .

plakát

‘Ohana: Rodina je poklad (2021)

Neviem či som sa zo dňa na deň zmenil a už sa mi nepáčia takéto filmy alebo tu je niečo zle...dokázal som pozrieť dokopy asi 30imunt filmu a to som musel tiež preskakovať dosť , pretože sa tam furt len mlelo mlelo a mlelo... Tá stopáž je brutálna nato čo sa v tom filme iba stane.Postavy mi prišli totálne umelé a nesympatické a strašne mi to pripomína tie detské rozprávky s veľkým jasom a strašne sýtimy do oči bijúcimy farbami...Môžno to niekto raz pozrie ak nebude mať čo robiť zo životom ale totálne si s toho nič neodnese a do hodiny ani nebude tušitť čo 2hodiny pozeral. 1,5* ale vzhľadom na to hodnotenie 55% musím dať 1 aby sa to skresalo na % ktoré to podľa mňa ten film má

Pračlověk (2018)

Je to môj druhý film po Slepačom úlete. Dokopy 3 hviezdy a to 2 za to Super prase , ktoré chci a jedna za tie otrepané ale furt dobré vtipy.

plakát

Tři královské děti (2019) (TV film) odpad!

Niečo takéto som ešte nevidel a ani nechcem..... Toto je rozprávka? Logika 0 bodov, predvýdateľnost totálna, trápnosť priamočiara a herecký výkon si určite zaslúži nejakú cenu. Jak môže honeysuckle napísať že toto je za plný počet a Princezna s pul kralovstvi je shit? Oproti tomuto je i taký film Python a spol. i na 2 *. Ak nechcete aby vám odumreli bunky , určite ale určite nájdete aj lepšiu rozprávku... Fakt som nasraný jak môže niečo takéto mať hodnotenie 60%...Hambite sa

Dune Drifter (2020)

Nízkorozpočtová srágovina s ešte blbším dejom.Ani to neskúšajte skuknúť.

Řekni to nahlas! (2020)

Určite zatial najlepšia verzia tejto myšlienky.Ostatné filmy s touhle myšlienkou boli trash a vubec neboli vtipne.Takže taká jednorazovka na večer môže byť

Ovládací panel