• Fantasy

Živí mrtví (2010) (seriál)

Zklámání :/ TWD jsem sledoval od roku 2014 a miloval jsem ho... Neměl jsem vůbec problém zhlédnou minimálně 5 dílů denně. Jenže můj pohled se k tomuto seriálu změnil, HODNĚ ZMĚNIL... Když jsem sledoval 7. sérii tak to bylo už spíše z donucení a to proto že když už jsem viděl 6 sérii, tak už jsem to chtěl dokoukat do konce. Poté co jsem viděl 7. sérii, tak se můj názor vůbec nezměnil... A proč vlastně? Tento seriál má hodně problémů... Vždy bylo na začátku super atmosféra protože navazovala na zajímavý konec série, ale vždy po 5. díle nebylo ve třičtvrtě série vůbec nic, až na konci série. A takhle to šlo dál a dál... Bylo tam celkem dost postav, a už okolo 5. série jsem se začal ztrácet a přestal jsem si pamatovat jména postav (i některých hlavních)... No a... když vycházela 8. série. Tak jsem seriál dropnul. Nebavilo mě to dál sledovat :( Ale když jsem slyšel o obrovském hajpu okolo 9. série, a že seriál bude 10. sérii končit.. Tak přemýšlím nad tím že až budu vědět že seriál má poravdu konec, tak se na to s radostí znovu podívám :D zatím si to nechávám v šuplíku :)