Amore 14 (2009)

typicka blazniva talianska hovadina. Podla trailerov som cakal viac, ale v ramci nudy fajn a pre pubertakov asi postacujuca komedia. Ja uz som nato asi stary :-)

Až po uši (2014) (seriál)

Fajn straveny nedelny vecer s mojou zenuskou. A obcas je to aj vtipne Na druhú sériu sa tu nejak zniesla kritika, ale však je to stále fajn seriál.

Prince Avalanche (2013)

filmy s Emile Hirsch mam rad, ale toto zrovna nebolo pre mna. A je to dalsi film ktory mozem zaradit do kategorie: A do prdele vo co go?

Most (2011) (seriál)

Tieto severske krimi ja mozem. Po Killing, Wallander dalsia pecka!

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Super serial zo zaciatku trosku pripominajuci Akty X, ale potom sa hlavna dejova linia zacala uberat uplne inou cestou. U mna moze bytm aj ked som si medzi 2a 3seriou dal trosku oddych. Ukoncenie serie neskalmalo. Kto ma rad scifi toto je to prave orechove!

Takoví normální Američané (2013) (seriál)

vynikajuci serial, fajn obsadenie, aj ked som sina zaciatku nevedel predstavit hlavnu hrdinku v tejto postave, nakolko jupoznam z uplne odlisnych roli pred tym. Pre mna prekvapenie v TV, som rad ze JOJka sa to rozhodla davat a a bsolutne mi nevadilo ze sa jednalo o verziu s titulkami.

Na divoké vlně (2012)

Ako sportovy film. Skoda ho ze skonal tak mlady.

Vínne cesty Slovenska (2013) (seriál)

poprosim vsetkych chmulov co sem dali hodntenie od 0do 2hviezdy ze preco???? pretoze to absolutne nechapem, alebo oni nerozumia vinu. Jediny problem je ze je kazdy diel kratky!!!

Rivalové (2013)

Waw fakt toto sa podarilo. Skoda ze uz z F1 spravili taky paskvil. Tie 70 a 80 roky, hmmm mozno dlhsie do smrti Sennu stali zato.