Sound of Freedom (2023)

Ako starnem_e tak  múdrieme.. Karlos80 to zhodnotil za mňa a preto nemusím sa viac rozpisovať. Podobne sa pripravovali a psychicky spracovávali "divákov" obyvateľov Zemegule na "katastrofy" katastrofickými filmami ako asi xx filmov s témami "Vírus", "Pandémia" (prípravy na covidy), Katastrofické filmy s lietadlami (prípravy na 911) a rôzne  vojnové filmy s cieľom zabezpečiť "demokraciu"  v tom či onom štáte a svetový mier :-). Potom sa lepšie presviedčajú cieľové skupiny o nutnosti a potrebe sa podriadiť pod ich odborným vedením (a ziskom) a zradám na vlastnom (slovanskom) národe-rodoch. Zväčša ide o objednávky na tzv. "veľký reset" z Pentagónu na Hollywood, ktoré sám Pentagón financuje a aj zadáva témy. Svetu mier!! Ešte dodatok do roku 2022 sa stratilo (zaokrúhlene) v týchto štátoch toľkoto detí: ESP 20.000, AUS 25.000, FRA 39.000, BRA 40.000, MEX 45.000, CAN 50.000, SRN 100.000, UK 230.000, USA 800.000 (zroj RUMBLE).  Na čo sa "používajú" tu nebudem radšej uvádzať.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Odpad na ktorý sa niekedy dobre pozerá a smejeme, sa smejeme a smejeme sa 7x...sa smejeme na tomto show. Stupídna SR top scéna, prehliadka bohatých hovien (česť výnimkám), smotánka ? nie, my tomu doma hovoríme grcanica. Kto toto a z čoho sa to živí, to je záhada všetkých záhad. Rozriešenie: hlúpy národ teenagerov ich živí z daní a platov ešte hlúpejších rodičov, škoda reči, svrab národa!! Ďakujem, že sa tu môžem k tomuto vyjadriť

Televízne noviny (1996) (pořad) odpad!

Švanda s Puškou sú ozajstný moderátorský výkvet . Výkvet , elita TV vzorov pre Lovákov a iné národy strednej Európy. Zvrátený párik, on kvôli nej opustil rodinu, ona ho zviedla bez zábran ako Siréna, (po česky ochechule) . Teraz sa spolu predvádzajú ako profesionálne sračky v komerčnej TV news, občas sa takmer dotknú ručičkami aby divadielko v news roome bolo romantickejšie. Taká profesionalita sa len tak nevidí, koktavci na x-tú denno denne sa mýlia. Čítajú, ani to nevedia prečítať a potom sa zasmejú, veď za xxxx eur čistého prečo nie. Texty poslušne prečítajú ako teľce: "Na mŕtvolu sa chodia dívať..." (zosnulý prezident je u nich iba mŕtvola), no sami pôsobia ako živé mŕtvoly - odpad!!!! Aha, ešte Mariannum - tá nerozozná let na Mesiac od letu na Mars, jej úctyhodný rad milencov 13 ks za 8 rokov je ďalší veľký vzor pre Slovenky , najradšej sú keď ich je plný bulvár, aby sa im lepšie "pracovalo" si aj zatancujú a potom si navzájom rozdávajú sošky ocenenia ich "práce", trapáci..... 1.4.2013: Puška: "Českí turisti napriek zákazu sa vydali do tatranskej doliny, o život prišla takmer jedna česká turistka" .. Klamárka, vymýšľa si blbosti. Boli to členovia českého klubu turistov, ktorí by nikdy neporušili zákaz horskej služby a ani ho neporušili, v pokračujúcej reportáži bolo jasne povedané, že nedali na radu, resp. odporúčanie HS a nie zákaz, Puška zasa vystrelila vedľa, aby nie veď išlo o Čechov a treba ich poriadne ohovárať a urobiť z komára ťavu. 30.4.13: Po "reportáži "lásky" ťavy k 2 r. dievčatku", kedy jej ťava takmer rozdrvila hlavičku, hovorí Puška "krásne ..krásne..... A Jaro Zápala ju zotrel: "nezodpovední rodičia" a Puška to takmer nerozdýchala, tak to sa mi páčilo ako jej skysol ksicht, dúfam, že ťa za to Jaro nevyrazia z TV M. Je fakt tak sprostá, alebo hrá divadlo pre sprostých?? 26.7.13 19:10 h. Informácia k návšteve pápeža v BRA: "Pápeža privítali ako rockovú hviezdu.." (asi milión ľudí), naozaj duchaplný komentár,.. kto ti píše texty Jaro asi niekto kto "vyštudoval" žurnalistiku??

Športové noviny (1996) (pořad) odpad!

Určite sa tu nič nedozviete o úspechu športovca hlavne z ČR (1. miesto)!! No, že Slovenka Anastázia Kuzminová - Šipulinová bola 5. v SP v CH-M. v Rusku sa vychvália...Frajer je už trápna novinka, ktorá už nikoho neupúta. Kreativita v prdeli, šašovia na čítanie a to čítanie im ani moc nejde...

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Ukážkové pokrytectvo skryté pre málo inteligentných ľudí. Obludná arogancia mediálnej moci povýšená na popularitu TV markíza a ich zvrátených moderátorov a celého štábu. Typický prejav zneužitia diváckej verejnosti a prezentovanie pomoci, ktorá nie je pomocou, ale zneužitím aktérov na zvýšenie sledovanosti TV markíza a ich ziskov. Nesystémová „sociálna pomoc“ pod zásterkou “splneného sna“ vyprodukovaná produkciou TV markíza v bezcitnej pretvárke štábu neľudských špín....

Bratislavafilm (2009) odpad!

Typická tvorba a réžia v SR, pokus ako sa napakovať a ešte si vyslúžiť slávu. Omyl, všetko špatne, umelé, hlúpe, nepravdivé. Kŕčovité herecké výkony treťotriednych hercov a nehercov bez premyslenej vnútornej výstavby a s hlúpymi dialógmi. Kto to videl, má pocity a zážitky ako Bebáček, ktorá to jasne skomentovala a to je človiečik z branže!! Takže pozor ak chce niekto nakrútiť vulgárne krimi, nemenujte a neočierňujte akékoľvek mesto, tobôž hlavné mesto. Bratislava je krásne mesto, hovorí sa jej krásavica na Dunaji, plná možností spoločenského vyžitia, kde je kriminalita ako všade inde a netreba ju menovite zneužiť a démonizovať. Vybral si si špatnú obeť „pán režisér“ a že si z rodu Kronerovcov (vnúčik – produkt doby-súhlasím), to neznamená, že si sadneme na zadok, takže môj milý podľa mňa (a verím, že aj iných) si začal veľmi zle a hľadaj cesty ako to napraviť ty umelec a nabudúce pojem Bratislava vynechaj, urazil si asi 400 000 ľudí. Vysmiaty z kina môžem ísť aj ja, ale iba ja viem, že sa tomuto braku, ktorý sa nakrúcal 2 roky(!) môžem iba smiať, no druhí to nemusia vedieť, preto im to oznamujem.. Áno, film, ktorý umením nie je..

Titanic 100: Záhada vyřešena (2012)

Existuje veľa dokumentov o Titaniku ktoré ani nestihnete všetky pozrieť ja odporúčam posledný čo som videl od Tima Maltina S1.:E2 na national geographic, ktorý je už vyhodnotený na základe vedeckých fyzikálnych a atmosférických dôkazov a je jasné že príroda si pohrala s účastníkmi plavby na smrť. V tomto dokumente sa dozviete na rozdiel od predchádzajúcich čo to je fata morgana na oceáne v rozdielnych oceánskych teplotách (-1 do +13 st.C) ktoré zapríčinili v podstate vizuálnu clonu kedy nemohla byť vidieť ľadová kryha a neprivolanie pomoci či už telegraficky alebo svetelnou morseovkou nebolo možné na základe vedecky podložených fyzikálnych javov ako je fata morgana alebo scintilácia. Tento dokument považujem explicitne za odôveryhodný a asi správne má názov záhada vyriešená respektíve "prípad uzatvorený".