• Fantasy

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Mám z toho stejné pocity, jako u předešlých dílů. Akorát jsem u tohohle až moc brečela.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Možná není úplně nejlepší nápad si film pustit hned po dočtení knihy, ale já to i tak udělala. I bez přečtení bych si ale i tak u některých scén určitě zaklepala na čelo, protože to bylo tak zbytečné, a hlavně hrozně divné pro moje oko. Chápu, že potřebovali film natáhnout, ale myslím si, že to jde i bez těch šaškáren okolo. Záběry a hudba byly dokonalé a Martin Freeman v roli Bilba byla skvělá volba. Nemůžu se přinutit k více než k třem hvězdičkám, protože jak už jsem zmiňovala film místy kolísal, ale i tak to byla pěkná podívaná.

Hořkých sedmnáct (2016)

Taky prožívám svých hořkých sedmnáct, ale stejně mě Nadine strašně srala.

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Pokud hledáte něco na oddechnutí, abyste se jen tak pobavili a máte rádi seriály s tématem americké střední školy, tak je tenhle seriál právě pro vás. Já se na tyhle věci hrozně koukám a musím říct, že mám za sebou dost špatností, ale tohle mě příjemně překvapilo. U každé epizody jsem se aspoň pousmála, děj běžel svižně a já ani nevěděla jak a seriál byl dokoukán. Těším se na druhou sérii.

Nenasytná (2018) (seriál)

Očekávala jsem od toho hodně věcí, ale rozhodně ne to, co se z toho nakonec vyklubalo. To je možná ten důvod, proč mě tahle šílenost tak moc bavila. Z příběhu o holce, která se účastní soutěží krásy, se vyvrbila úžasná černá komedie se sympatickou Debby Ryan a dalšími herci, na které se dobře koukalo. Každá epizoda je bláznivější a bláznivější a je docela škoda, že Netflix tuhle oddechovku po 2. sériích zrušil. No nic, každopádně přidávám jednu hvězdičku ke třem, které bych seriálu dala normálně, kvůli nízkému hodnocení.

Hlavně nezávazně (2011)

Komedie snažící se být vtipná tak moc, až se z ní stává vrchol trapnosti. Neupřímné nereálné dialogy a celý ten začátek je prostě strašný. Pokud hledáte film, u kterého se chcete zasmát, tak u tohohle maximálně tak usnete.

Kamarád taky rád (2011)

Průměrná romantická komedie s nádhernou Milou Kunis, která neurazí.

Kopačky (2008)

Nějak mi utekla větší pointa filmu. Zasmála jsem se, ale příběh mě prostě vůbec nenadchnul. Něco tomu chybělo. Dávám tomu lepší dvě hvězdičky. Nebylo to špatné, prostě film na zabití času.