Chceš pěstí? (2013)

Přiznám se, že mě nalákalo jméno Ridleyho Scotta na coveru, ale po 10 minutách mi bylo jasný, že jsem se nechal nachytat. Táhne se to jak sopel, je to strašná nuda, žádná postava mi nepřišla zajímavá a zážitek z filmu nula nula prd.

Let (2012)

Kdyby to bylo o půl hodiny kratší, bylo by to lepší.

Skandál (2012) (seriál)

Tenhle seriál má jednu zásadní "vadu". Je doslova nutné přetrpět první, relativně nezáživnou, řadu, aby člověk pochopil pozadí, motivy a význam jednotlivých postav. Poté je druhá řada skvělá.S01: 60% S02: 90%

96 hodin: Odplata (2012)

Kdyby nepřetočili ten konec, tak bych hodnotil ještě hůře. Měl jsem možnost shlédnout obě zakončení filmu a to původní je hodně slabé (Lenora se do taxíku dostane). První Taken se mi líbil, ale natočit stejně zajímavě dvojku se jim moc nepovedlo. Podobnému filmu jsem ochoten prominout nejednu nelogičnost/hloupost, ale tady to tak nějak dohromady nefungovalo. Akce je až moc zběsile stříhaná, a divák si to napětí zrovna moc nevychutná, spíš ho to začne otravovat a místy je to až nechtěně směšné.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

1. série mi moc nesedla (***), ale druhá je podle mě úplně jiný level! (*****)

Probudím se včera (2012)

Obrovská škoda, že je film skrz na skrz prolezlej tak nesmírně okatým a hlavně otravným PPčkem. Chápu, že se to nějak financovat musí, ale jde to učitě dělat mnohom přirozeněji. Film samotný se mi ale nečekaně líbil a jako fanda jakéhokoli (i velmi jednoduchého) humoru jsem se dobře bavil.

Tři moulové (2012) odpad!

Už po prvních pěti minutách jsem měl nutkání se na to vykašlat. Nakonec jsem vydržel úctyhodných 15 minut. Obvykle nehodnotím filmy, které jsem celé neviděl, ale tady si dovolím udělat výjimku.

Continuum (2012) (seriál)

Od pilotu to je horší a horší. Seriál začínal poměrně slibně, ale ubírá se to směrem, který mě nebaví a rádoby napínavé scény mě nechávají naprosto chladným. Postavy jsou až k nepochopení nezajímavé -- ano je jich sice hromada z budoucnosti, mají pokročilé znalosti z budoucnosti, je tam mladý génius, pak nějakej typicky americko-seriálovej detektiv, nějaká ta technologie z budoucnosti na sexy policistce, přestřelky, ale všechno to působí prostě nezajímavě a uměle, strojeně nebo chcete-li tuctově a nemastně. Provázanost postav se tam nějaká rýsuje, ale není to nic moc divácky zajímavého. (předchozí text byl napsán po 5. díle)

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

Zajímavý, i když trošku "pomalý" seriál. Season01: 75%, Season02: 85%, Season03: 95%, Season04: 95%, Season05: 85%