Poslední jednorožec (1982)

Když jsem byl malý, moc se mi tato pohádka líbila, ale dnes mě to už bohužel nijak neoslovilo - škoda, protože jsem se na to po dlouhých letech opravdu těšil.

Poslušně hlásím (1957)

Bohužel postava Švejka mi nikdy nepřirostla k srdci, ale Hrušínský je i tady naprosto skvělý.

Povodeň (1998)

Jedna velká blbost. Nevím za co ta jedna hvězdička, ale ptákovin je v tomto filmu víc než dost. Prostě krásné bazénové natáčení pro herce asi dost promočených scén.

Pravidla moštárny (1999)

Hodnotit film, který hraje na divákovi city, je alespoň pro mě značně obtížné. Už jsem viděl filmy, u kterých nějaká ta slzička ukápla, ale tady se to tedy rozhodně nestalo. Velmi příjemný snímek s dobrými (málo okoukanými) herci, ale na mě příliš viditelná tuctovost a předvídatelnost hlavní dějové linie. Celkově tedy lehce nadprůměrný film, který neurazí, ale ani nenadchne.

Pravidla vášně (2002)

Není to film roku,ale příjemně mě překvapil. Dobré nápady velmi dobře realizované,skvělá kamera. Film nemá hluchá místa,rychlý spád.Dokonce se divák často zasměje. A dost dost dost dobrý soundtrack!

Prázdniny v Římě (1953)

No, na to, jak je tato romantická komedie vynášena do nebe, jsem byl trošičku zklamán, ale skutečně jde o podařený a místy i vtipný film. Zejména Audrey Hepburn je roztomilá a dokonalá, pár scén je kouzelných a úsměvných. Rozhodně doporučuji dívat se ve dvou, pak se tento film bude jevit jako téměř dokonalý.

Predátor (1987)

No možná to hodnocení tak o jednu hvězdičku přeháním, ale to je prostě film, který čas od času můžu vidět a pořád mě baví. Zase se někomu něco povedlo. A nezapomeťe: KDYŽ MŮŽE KRVÁCET, MŮŽE I ZEMŘÍT.

Predátor 2 (1990)

Přidávám se k těm, kterým se ani tentokrát pokračování úspěšného filmu nelíbilo - na můj vkus až příliš přiblblé a bez zajímavého nápadu.

Prehistorický park (2006) (seriál) odpad!

Co to je? Trapnější blbost sem už dlouho neviděl. Jediné, co jsem si za chvilkový pokus o sledování odnesl, byla neustále roztřesená kamera a hloupé pokřikování účinkujících. Strašné

Princezna a námořník (2001) (TV film)

Ani pohled na hlavní hrdinku (opravdu překrásná dívka) nepomohl tomu, abych tento film hodnotil nějak příznivě. Je tu sice řešena důležitá otázka situace žen v muslimských zemích, ale bohužel výsledkem je pouze romantická sračka - omlouvám se za ten výraz, ale je přesný.