• Krátkometrážní

Maličkosti (2019)

Hlavní hrdina je debil a je až tak velký debil že vás to rozčiluje a na konci si řeknete: Dobře mu tak, debilovi. #kviff2019

Mrtví neumírají (2019)

Nehollywoodský film s bizarními postavami a chvílemi velmi vtipnými dialogy a dobrými herci. Za mě 3,5 z 5 #kviff2019

Nesmrtelní (2019)

Zajímavé téma, ale proboha proč si každý myslí že musí zaplnit 60 minut? A navíc to ještě dostalo ve Varech cenu za dokument. Tomu moc nerozumím. A zase, debata s režisérkou po filmu byla 100x zajímavější než film. #kviff2019

Oleg (2019)

Asi nejsilnější na celém filmu je, že něco podobného se zcela jistě za zavřenými dveřmi děje i u nás a my o tom ani netušíme. #kviff2019

Patrick (2019)

No zase taková sranda to nebyla. Klidně bych slovo komedie ze synopse škrtnul. Jsou tam vtipné momenty. Ale jinak je film docela vážný. To že jsou všichni v každé situaci, i na schůzi, nahatí vám za chvíli nepřijde vtipné. #kviff2019

Synové Dánska (2019)

Film pro všechny co si myslí, že Tomio je fajn a že to myslí dobře. Film o tom jak snadno lze rozpoutat spirálu nenávisti s nedozírnými konci. Také jasně ukazuje jak ne příliš složité je aby se k moci dostal nějaký nový Hitler. #kviff2019

Šampion (2019)

Že by to byl film který bych chtěl vidět víc než jednou, to zase ne. Nic složitého nebo něco co by se reálně mohlo stát bych v něm nehledal. Na to se ve fotbale točí moc peněz. Ale je poměrně zábavný, z prostředí fotbalových hvězd a s nutným happyendem na konci. Nejleipší by asi bylo ho vidět jako poslední film po zakončení festivalu ve velkém sále Thermalu. Ale tam už se dost dlouho druhou sobotu festivalu kolem půlnoci nepromítá. #kviff2019

Tiché doteky (2019)

Námět filmu je postaven na pravidlech reálné náboženské sekty 12 kmenů, jejíž členové se po problémech s justicí v Německu přestěhovali z Bavorska roku 2017 do ČR do Mšecký Žehrovic ve středních Čechách. #kviff2019