• Krátkometrážní

Démoni (2015)

Je hodně divné, když v polovině filmu najednou zmizí skoro všechny postavy a konflikty a na scéně se objeví úplně jiný příběh. A na konci jsou překvapivě všechny konflikty vyřešeny. Jestli je pravda že autor napsal scénář za dva týdny, tak je škoda že tomu nevěnoval týdny čtyři.

Jay (2015)

Moc nechápu proč ten nejdelší z krátkých filmů musí být obvykle nejdnudnější. Mám stejný pocit jako G3orgig

Lesapán (2015) (studentský film)

Divák přeci není takový idiot aby se mu muselo všechno ukazovat a strkat až pod nos.

Odrůbežení (2015)

Taková blbost, ale pobaví. Tedy pokud znáte Kubirckův Shining.

Okupace (2015) (seriál)

Mrazivě uvěřitelné.

Ovečka (2015)

Komentář vedlesedícího po filmu. Já: Některé filmy jsou zbytečně dlouhé... On: Spíš myslím že některé filmy jsou zbytečné.

Pohádka pohádek (2015)

Přiznám se, že moc nechápu těch 71%. Téma na tři večerníčky roztahané na dvě hodiny. Tři minipříběhy, které se dokonale míjejí, přičemž každý by šel napsat do jedné zprávy na Twitter. Jo, je to hezky barevný, Šelma Hájková pořád vypadá dobře, jsou tam nahý mladý holky, občas nějaký vtip a jeden dost velkej obr, u kterýho trochu odflákli ruce, protože ty gumový prsty, nebo z čeho byly, se mu třásly jako sulc, což mě vzhledem k celé výpravě dost překvapilo. Celkově, mnoho povyku pro nic. S prázdnou hlavou do kina, s prázdnou z kina.

Šílenství (2015)

Ponurá atmosféra, nesympatická hlavní postava, děsivé prostředí, dokonalá beznaděj. Já nevím co by se mi na tom filmu mělo líbit. Jestli autor chtěl ukázat šílený režim v Turecku, tak se mu to povedlo. Jaksi vedlejším efektem je, že po shlédnutí filmu se přikláním k názoru, že Turecko by za stávající situace nemělo být členem EU.

Vůně podzemí (2015)

Středověk s moderními technologiemi. Tak nějak vypadá odvrácená tvář Číny, která je turistům skryta.

Aleluja (2014)

Jediný film ze kterého jsem letos na 49. MFF v KV odešel.