• Krátkometrážní

Cosmopolis (2012)

Neusnul jsem jenom proto, že jsem čekal že se něco stane. Zbytečně. Přesto nemůžu říct že by mě ten film úplně nebavil. I když vést hovory o trendech na světových trzích a přitom si nechat deset minut vyšetřovat prostatu, to vyžaduje celého muže.

Čarodějnice (2015)

Od začátku to vypadalo dobře, temná ponurá atmosféra... Jenže je hloupé, když u filmu při němž se máte bát, je jediným nečekaným okamžikem poslední rozhodnutí hlavní postavy, všechny ostatní události tak nějak vyplývají z těch předchozích. Občas tam něco vybafne a půlka sálu zaječí, až se zhoupne celá řada sedadel, občas záběr na něco ošklivého, takže se pro změnu půlka sálu nedívá na plátno. Navíc nemám moc rád takové ty náboženské agitky, kdy se modlitbami vymítá ďábel a vysvětluje Božím slovem prakticky všechno, tohle beru jenom u "Rosemary má děťátko". Takže dávám 3 hvězdy za tu atmosféru a depresivní prostředí, za atomosféru ve velkém sále Thermalu, nesympatického otce rodiny, uječené spratky dvojčata a Thomasin.

Černý kůň (2011)

Druhá polovina mě dost mátla. Co je sen, co je realita?

Čerstvý maso (2012)

Zážitek z tohoto filmu jsem měl poněkud zkalen tím, že mi nad Thermalem odtáhli auto, takže jsem během promítání asi na deset minut odešel telefonovat. Kupodivu mi těch deset minut ani nechybělo. Zkrátka dá se na to koukat, ale není to zas tak velká zábava. Všechny momenty překvapení i pointy vtipů byly předvídatelné, stejně jako konec. Spousta lidí v kině se ale dost smála, přikládám to ovšem tomu, že do sálu přišli rovnou z Jameson stanu. Přemýšlím proč jsem dal dvě hvězdy, no asi jsem se jednou nebo dvakrát pousmál a na hlavní hrdinky se dalo docela koukat. Navíc to běželo v dobrém tempu, takže to nebyla úplná nuda.

Čistý (2017) (studentský film)

Dost přesný popis života narkomana. Pro mě o to víc, že znám člověka který je Fudovi podobný nejen chováním, ale i tím jak vypadá.

ČT Live - Gipsy CZ (2007) (koncert)

Těžko hodnotit živé hraní v televizi, když jsem byl na jejich vystoupení. Živé hraní je zkrátka něco, co televize nemůže přenést. Takže ty hvězdy jsou spíš za to jací jsou naživo, než jak to vyzní v telině.

Démoni (2015)

Je hodně divné, když v polovině filmu najednou zmizí skoro všechny postavy a konflikty a na scéně se objeví úplně jiný příběh. A na konci jsou překvapivě všechny konflikty vyřešeny. Jestli je pravda že autor napsal scénář za dva týdny, tak je škoda že tomu nevěnoval týdny čtyři.

Den žen (2018) (studentský film)

Tak tohle mě trochu minulo, 2* za vizuální zpracování.