• Krátkometrážní

Flea (2014)

Díky MartinNDL se mohu cítit velmi velmi mladě. Opravdu už dávno nejsem dospívající mládež a přestože mám dospělé děti se mi tenhle krátký film líbil ze všech krátkých na #kviff2016 nejvíc. Ani konec mi nepřišel přdvídatelný.

Fruitvale (2013)

Napřed ten příběh lehce pluje a najednou, když už zapomenete co bylo na začátku, vás vytrhne z pohody. Donutil mě najít si na internetu více informací o Oscaru Grantovi a o tom co se 1. 1. 2009 stalo.

Geula (2018)

Repertoár rockové kapely si představuji trochu jinak, ale to není podstatné. To je snad poprvé co se mi na KVIFF líbil film který dostal ocenění Ekumenické poroty.

Gravitace (2013)

Od začátku do konce kolosální debilita, přesto jsem tak nějak nedokázal odejít.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Když jsem tu viděl 68%, trochu jsem váhal jestli se mám dívat. Nu což, vypnout se to dá vždy. Nakonec jsem se ale od filmu nedokázal odtrhnout. Nebudu se rozepisovat, jen bych opakoval co tu už napsali ti kterým se film líbil. Nejvíc mě ale dostávaly ty hovězí holčičí dialogy a odkazy na jiné filmy.

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

Rozumím tomu, že někomu se to nemusí líbit, mě se to ale líbí. Pouštíme si to s kamarádama pokaždé když někam jedeme a všechny díly známe prakticky nazpaměť. Například: Je to holčička... Tenhleten čokl? Toho jsem přejel když jsem jel do nemocnice, jenom jsem si nechal udělat snímek jak na tom je... a taky aby si kluci z rentgenu ozkoušeli tu novou mašinu... Vlk přejel psa... Dyk sem řikal že to má vocas

Historky od krbu (1994) (seriál)

Na fotkách není Robert Nebřenský, ale Fero Burda.

Holky sobě (2018)

Jackie Brownová (na ní jsem si vzpomněl když se na scéně objevila Regina Hall) dělá, coby provozní, prostředníka mezi lehce vypatlaným majitelem podniku a personálem. Docela se mi to líbilo, ale na víc než na tři to asi není.

Hra (2019) (studentský film) odpad!

Dva idioti si pořídí pistoli a pak se po dvaceti mintuách dělání bordelu v bytě, neboť na tom nezáleží, zastřelí a celé to přenáší přes nějaký live kanál. Žádný náznak motivu. Ten který o činu zřejmě víc pochyboval neváhá svému mrtvému v kaluži krve ležícímu kámošovi vzít z ruky pistoli a střelí i sebe. To jako jen tak? Hej kámo! Vpálil sis kuli do hlavi a je tu rozstříklej tvůj mozek po bytě, tak já si z tvý zkrvavený ruky vezmu pistoli a taky so to nechá projít hlavou? To jako vážně když před tím jakože pochyboval to vůbec udělá? Zajímavé je snad možná to, že to vypadá, že to natáčeli živě a opravdu to streamovali a ty reakce v chatu toho streamu jsou skutečné. Ale to je jenom taková zajímavost. Tedy pokud si ten chat nedopislovali po natáčení #kviff2019