Mafstory (2006) (seriál)

no jednoznacne to najlepsie co sa na nasich obrazovkach slovenskych objavilo z tuzemskej tv produkcie, ale neviem preco, ze vzdy ked sa nejakej TV podari nieco uspesnejsie tak z toho robia cirkus a isteho casu som mafstory pocul uz vsade, proste premedializovali to! Normalne za 3.5* ale bol som v divadle na ich predstaveni a to sa mi pacilo takze je to za 4* :)

Susedia (2006) (seriál)

trapne, postavene na uz otrepanych postavach zabavneho programu Uragan, ale ked sa poobzeram je to asi jediny serial z produkcie markizy ale aj ostatnych tv na ktory sa da pozerat, 2.5*

Ulice (2005) (seriál) odpad!

vela TV sraciek mame uz doma co si sami natocime, ale ako som nedavno videl aj v cesku je situacia bohuzial rovnaka

První krok (2009) (seriál) odpad!

co nuti tie nase televizie tocit brak za brakom? a kto to vobec pozera? to je hotove utrpenie s dalsim kopcom pridrbanych tv serialov

Rituál (2006)

zase az take strasne to nebolo :-D

Zrcadla (2008)

v poslednej dobe konecne podareny americky horor s klasickou patrackou, avsak mam rad kiefera a este radsej ho mam ked mu nikto neveri

Battle Royale (2000)

tak toto uz koho mohlo napadnut, no ale film jedinecny, krasne vykreslene medziludske vztahy, resp. vztahy spoluziakov medzi sebou pod hrozbou smrti

13: hra smrti (2006)

viacero uzivatelov tento film porovnava s filmom Hra no ja osobne som tam podobnost vobec nevidel, je to o uplne inej hre, drsnej a nechutnej zaroven s ako inak prekvapivym koncom

Ong bak 2: Pomsta (2008)

totalne netusim co ma tento film spolocne s jednotkou, ale zase tie bojove scenky a hlavne na zaver, ako inak subjektivne hodnotenie za 5*

Ong-Bak 2 (2005)

aj ked toto nie je ong-bak2 s ong-bakom to ma dost spolocne co sa tyka pribehu ten je v podstate rovnaky, primitivny, proste Tony Jaa potreboval nejaku zamienku aby mal dovod mlatit ludi 109minut, ale tie boje, no nieco uzasne