• Rodinný

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Vecy svit neposkvrnene mysli. Znate ten pocit, kdy po nejakem filmu citite jakousi zmenu ve vnimani sveta? Tento film jsem videla asi po 10. a jeste se mi nestalo, ze bych se nad nim ani na chvili nepozastavila. Vzdy pak nejakou dobu sedim a uzivam si toho pocitu klidu a zamyslenosti. Je to zkratka jeden z filmu, ktery vam zmeni na nejakou dobu, pohled na okoli. Jim Carrey me presvedcil, ze je vybornym hercem a ne pouhym komikem . Tahle role mu opravdu sedla, stejne tak jako role Clementine Kate Winslet. Mozna je to tim, ze takhle je opravdu jeste neznam. Dalsi co je podle meho nazoru dulezite zminit - efekty. Jak jsem se dozvedela, vsechny jsou hrane a analogicky zpracovane, coz je v dnesni dobe neobvykle, mozne proto mi to dela takovou radost. Navic to musel byt orisek jak protvurce a herce. U me zkratka film vyhral na plne care.

Pravidla moštárny (1999)

Jeden z nejhezčích filmů vůbec. Aspoň pro mě. Už jen když vidím na začátku poletovat děti, chce se mi brečet štěstím. No jo. Jsem citlivá slečna, co má ráda citlivé příběhy. Navíc miluju Irvinga, jeho knihy a tak je mám ráda přirozeně i ve filmové podobě. Hergot to je tak hezký až jinak nevim, co mám říct. Všchny role hercům věřím a jsem z toho úplně naměko. Ach jo, asi si musim pustit nějakou drsňárnu, aby mě ta přecitlivělost přešla. A doporučuju všem slečnám, aby na to nekoukaly ve vlaku, protože já tu chybu udělala a pak když jsem začala být dojatá a dělat různé tváře a ostatní na mě koukali, jak kdybych spadla z višně. Ale ten film se mi rpostě nikdy neomrzí.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Bylo to na mě tak rychlé, že můj dojem z toho je takový nijaký. Aspoň jsem se dobře pobavila a jako parodie na příliš akční americké filmy v anglickém humoru mi tento film vyhovoval....Když to shrnu, vlastně všechno tak napůl.

Ospalá díra (1999)

Johny Depp je vtipný i když by vtipný být vůbec neměl. Já nevím, ale asi je vtipný už jenom, protože je. Ale tohle byl vlastně takový vtipný horor, takže asi měl být vtipný. U mě se střidal smích a strach, a tak tomu říkám odlehčený horor. A přestože jsem byla taky ospalá, radši jsem byla ještě vzhůru, abych náhodou nepřišla o hlavu.