Mighty Boosh (2004) (seriál)

Chci soundtrack!!! EDIT: Mám ho! Teď chci další řady!!!

Lovec trolů (2010)

"No trolls were harmed during the making of this movie." Parádní hláška na zakončení! O horror se nejedná v žádném případě. Jediný horrorový moment nastal, (SPOILER) když spapkali prvního kameremana. Zbytek filmu se veze na velmi originální fantasy vlně. Snad se v americké verzi objeví Jon Cryer (zasvěceni pochopí :))

Monstrum (2008)

Po Temném rytíři nejlepší film roku 2008. Teda aspoň co jsem viděl. A je mi jedno, jesi něco není, nebo je originální, když je to bezmála mistrně natočené.

Kumo no mukó, jakusoku no bašo (2004)

Po hrozně rozvleklém Byōsoku 5 centimeter se mi do dalšího Shinkaie příliš nechtělo, ale tak nějak z nudy sem se nakonec překecal. No, a asi proto, že jsem od tohohle filmu nic moc nečekal mě naprosto odstřeril! Všechny neduhy, které pro mně 5 centrimetrů obsahovalo, se tady nevyskytovaly. Bylo to natahované přesně tak, jak to mám rád, postavy se furt neopakovaly, bylo tam napětí a spád. Prostě, když je melancholie tak krásně naaranžovaná a (hlavně) vyvážená, miluji ji!

Flogging Molly: Float (2009) (hudební videoklip)

U Flogging Molly nikdy objektivní nebudu :P Ikdyž nevím z jakého důvodu je tady hudební klip...

Přednosta (2003)

Z tohohle filmu vám zůstane tak příjěmný pocit, že ho si vždycky s chutí pustíte znovu a znovu. A to o něčem vypovídá.

Čas umírat (2007)

Sentimentalita, která by se dala krájet. (:-) A když je tak nádherně napsaná a nasnímaná, miluju ji! "Najbardziej mi żal ciebie, Filadelfio...Gdzie ci będzie tak dobrze jak w niebie?"

Eliášův oheň (1985)

Protože něco takového si prožije každý, možná trochu jinak (Ore mo). Protože Demi má tak sexy hlas. Protože Emilio byl totálně mimo. Protože saxofon je stejně furt cool. A protože na svůj smysl života nakonec přijdem všichni...dřív nebo později.

Serenity (2005)

Jestliže jste neviděli ani jeden díl původního seriálu, tak se, prosím, na film nedívejte, nenadávejte na něj a nedávejte mu po jedné hvězdičce. Tenhle skvost si to jistě nezaslouží.