Marley a já (2008) odpad!

Vůbec nechápu proč tento film vůbec vznikl, není zde ani jeden konlifkt. Celý film je prostě sterilní "rodinný" film, kde je humor dávkován v roztomile vypadajících injekčních stříkačkách a tvůrci asi doufají, že už se zapomělo na Beethovena (ne nezapomělo).

Terminator Salvation (2009) odpad!

No tak tenhle film vyžaduje naprostou schovívavost (anebo blbost) všech kdo v naivní představě skvělé akční řežby (jak slibují ukázky) dá nějaký ten peníz za vstupenku do kina. Celý film je jako souhrn scén, které jsou natáčeny jen pro efekt a jakmile se ptáte co se tam sakra děje a proč se to děje, tak režisér jenom pokrčí rameny a zajde peskovat kameramany za špatný filtr. Scénář muselo psát tříleté dítě na kokainu, protože tolik zbytečných postav, které na vás během filmu jenom bafnou a zase zmizí jsem naposledy viděl v Superhero movie. Ohodně lepší by byl třeba jenom triptych s Connorem, Wrightem a Skynetem. No prostě toto "dílo" "režisérovi" odpustit nemůžu a i hodnocení odpad na mě působí spíše jako eufemismus.

Půlnoční vlak (2008)

Film je zpracován podle povídky Půlnoční vlak smrti, která vyšla v Barkerově i u nás vydané sbírky Kniha Krve 1 a autorův rukopis jde vidět na každé minutě tohoto film. Hodně lidí kritizovalo gore efekty, zřetelně dělané počítačově, jenže kdo se soustředil jenom na to, tak ten film moc nepochopil. Celých 98 minut je z filmu cítí atmosféra tak silná, že by se dala krájet a samotný závěr vyráží dech.