Mise (1986)

Nic moc. Celý takový zdlouhavý, nic se tam skoro neděje až na ten konec. Kecy o "Bohu" a víře, nejsou pro mě. Moriccone a výkon De Nira to taky nezachrání. 60%

Veřejní nepřátelé (2009)

Neni to nic světobornýho, ale já mám rád filmy z tohoto prostředí a této doby a když přidáte dva skvělé hlavní hrdiny, vznikne celkem dobrej film. Ostudu si tim Mann rozhodně neudělal. 75%

Životy těch druhých (2006)

!SPOILER! "Ne, to je pro mě." Tato poslední věta ve filmu byla 10x dojemnější než smrt herečky. PS: Němci v posledních letech točí celkem dobrý filmy viz. BM komplex 90%

Čas probuzení (1990)

Strhující výkon obou hlavních představitelů. 90%

Stalker (1979)

Filozofická nuda, ale nemoh sem od toho odtrhnout oči. 80%

Nebe nad Berlínem (1987)

Dost těžko sem to dokoukával. Nic geniálního na tom nevidim. Ale asi je to mnou a né filmem. 65%

Californication (2007) (seriál)

Všichni tam jen chlastaj, šu*aj, kouří trávu, mluví sprostě atd... přesně věc pro mě. Navíc skvěle napsané dialogy no vlastně celkově scénář má šmrnc a je vtipnej. Avšak co je na Californication nejlepší? Duchovny. Jo jo je to tak, nikdy bych si nemyslel, že je až tak dobrej. Jasný, X-Files sem viděl spousta krát, ale v tomto případě si já osobně myslim, že TOTO je jeho životní role :) 95%