• Thriller

Soudcova žena (2011) (TV film)

Súd oslobodi zločincami ktorom ide detektív so svojou kolegyňou až dôjde k vražde , kde sudcovia žena zabije lupiča , skutočná pravda prečo to urobila vyjde nakoniec najavo krimi Thriller 3*

Vysíláme zprávy (1987)

Príbeh z TV štúdia ale aj mimo neho , kde nastúpi nový hlásateľ a producentka si ho obľúbi až sa do neho zaľúbi 2*

Krutá jízda (1994)

Chlap flirtujuci so ženou cez internet a reálne stretnutie so ženou ,kde ich vyruši chlapova manželka 2*

Dovolená bez návratu (1994) (TV film)

Film , ktorého názov by mal byť iní ako samotny dej.Ženatý chlap sa zaľúbi do inej ženy, ktorá mu časom oznámi, že je ťažko chorá a následne na to oznámi svojej žene, že má milenku 3*

Osudný záběr (1990) (TV film)

Dcéra a s matkou a výlete v Paríži, kde dcéra natočí na kameru osudný záber, ktorý ich bude stáť takmer život 3*

Tajemství rodiny Calebových (2020)

Mladé dievča prijme ponuku pestúnku v rodine až zistí skutočnú pravdu o žene,ktorá ju zamestnáva spolu so svojím manželom a ich nemanželskom dietati 2*

Agent trouble (1987)

Hľadanie vrahov turistov a zároveň aj vraha svojho synovca zavedie Catherine Denevue až na miesto usmrtenia turistov 2*

Tajný agent Royce (1994) (TV film)

Akčný film o tajnom agentovi , ktorý príde zachráni rukojemníkov ale zároveň zistí ,že  jeho jednotka bola zrušená a on ma byt zlikvidovany a tak prijme aj ponuku na Ukrajine k záchrane senátora 3*

Starci (2022)

Horor z Nemeckej produkcie o ozivlych dôchodcoch , ktorý začnú vraždiť nevinných ľudí až to pomaly speje k zombie 2*

Sedmý terč (1984)

Akčný thriller o sledovaní chlapíka, ktorý sa snaží prísť na to kto a čo stojí za jeho sledovaním 3*