Solverino

4 body

1 7 8 9 10 11 12 13 19 27 36
    • 28.2.2010  21:41
    Harry Brown (2009)

Na 5 hvězd to sice není, ale jinak svěží a akční, jak jen důchodce může být! :) Škoda té rozedmy, mohl jich poslat do prdele daleko víc! (elementární ukázka kam vede zákaz držení zbraní civilistům a multikulti předposrání)

• 25.4.2018  22:17
    Hastrman (2018)

Celkem velmi milé překvapení a klobouk dolů před panem Havelkou, dobrý! Herci akorát občas trochu přehrávali, Karel byl opravdu Dobrý a myslím, že Rodenovi roste konkurence. Být panem režisérem bych se nebál do filmu přidat trochu více temnoty a lehce ubrat humoru, bylo by to mnohem lepší a dávalo by to větší prostor pro divákovu imaginaci. Hudba i kamera také velmi dobrá, obzvláště za hudbu palec nahoru! Pane Havelka, opravdu dobré, začněte točit filmy o různých staročeských strašidlech, hejkal apod.!

• 25.6.2020  20:45
    Hatufim (TV seriál) (2010)

Fauda se mi líbila víc, ale taky to není špatný... zajimavý co krásnejch ženskejch tam hraje... to bych fakt nečekal!

• 15.1.2016  20:19

Tak tady jsem nepochopil smysl filmu. Vždycky když se to začínalo rozjíždět, tak to někdo ve střižně utnul. Jakoby by prima bečkovou jízdu prostříhal nějakej "sluníčkář" a politicky korektní střihač. Ale Rollins je fakt chlap s kulema, škoda že ho ve filmu tak obsahově "vykastrovali" :(

• 7.7.2019  09:41
    Hellboy (2019)

Tak Ron Perlman byl o třídu lepší, i ta maska je taková slabší a Hellboy nám stárne, už se mu dělají špeky kolem pasu. Jinak celkem koukatelné, hezké triky - takové pohádkové. Ale spíš bych to značil za komedii nebo parodii na Hellboye. Nemá to ten temný náboj, je to spíš takový rozverný, až lehce potroublý. Spíš pro starší děti, i tak digitální krev je spíš taková kečupovitá nebo jako malinovka. A ty "rohy" na hlavě... jak dva párky z Penny, takový nepovedený.

• 5.7.2013  14:54
    Henge (2011)

Neuvěřitelné, že se pořád ještě točí takové sračky :( Naivní latexové oblečky a triky ve stylu 70. let v 21. století? Otřesná záležitost. Nulový děj a nesmysly jeden přes druhý. Nedá se ani jednou!

• 26.10.2014  10:26
    Hercules (2014)

Hmmm, opulentní triková jízda pro nejmenší diváky.... :( (nic moc)

• 23.3.2013  15:10
    Hitchcock (2012)

Jedna hvězda za retro, jinak bohapustá nuda. Obdivovatelé pana Hitchcocka a milovníci životopisných filmů si mohou jednu hvězdu přidat. Ani jsem to nedokoukal, usnul jsem. Takovej to byl vodvar!

• 23.2.2018  20:34
    Hladoví (2017)

Tak musím říct/napsat, že mě se to dost líbilo. Je to krásně bezútěšné, takhle nějak by to vypadalo v reálu - všichni by rezignovali a každej by jel ve finále sám za sebe, max. malá skupina. I konec dobrej. Herci sice celkem nevýrazní, ale o to víc je to osobnější - jakoby v tom hráli sousedi od vedle. Dávám plný počet!

• 2.12.2020  20:48
    Hlasy (2020)

Nic nového, takové klišé... docela slušně udělaný asi do 2/3, pak se to začne ukazovat a jde to IMHO dost do kopru. 100x vylouhovanej pytlík čaje už není mým šálkem... slabota!

• 14.4.2015  21:50

Vítězství peněz a kompletního vytěžení Tolkiena až na kost :( škoda, ale bohužel už podprůměrná záležitost, kterou nezachrání ani tuny digitálních efektů, chvílemi jsem měl pocit, že sleduju animák s kresleným Legolasem...

• 12.1.2013  22:38

Celkem veliké zklamání. Vše působí jako PC pro hra malé děti. Je vidět, že je to točený pro prachy tak, aby do kin v US mohly i úplně malý děti. Jednou se to vydržet dá, ale neporovnatelně horší než LOTR 2 a především LOTR3. Tohle je slabej odvar. Metrosexuální přiteplalý elfové a gumový trpaslíci, hnus velebnosti. Aspoň že ten Thorin Pavéza se celkem povedl.

• 28.3.2014  21:49

Čím dál tím víc pohádka pro malé děti než film podle předlohy. Digitální triky chvílemi tak trapné až jsou k smíchu (skákání Legolase po hlavách trpaslíků v sudech). Je to celkem utrpení vydržet až do konce.... /jedna hvězdička za draka, ten má super hlas/

• 17.2.2011  21:28

No s mozkem na idle se to vidět jednou dá. Škoda těch trapných čarodějnic s ksichtama Eddieho od Iron Maiden. Démon pak byl vysloveně digitální průser jak vrata! Ono je často méně více. Ušetřené peníze za velmi trapné digitální efekty by se daly vrazit do lepších rekvizit (bojovat křižáky v brnění pěšmo v písku jsem fakt nikdy neviděl, a jak upalovali, jak kdyby měli na sobě jenom plastik a pár hadříků a ty měčíky, málem jsem si krůpnul smíchy...) No slabota převeliká. Perlman vynikající, Cage podprůměr (v poslední době jeho standard, bohužel :)

• 20.12.2017  19:58

Nebylo to celkem špatný, sympatičtí herci, škoda toho konce, chudák černoušek opuštěnej.

• 28.3.2011  19:35
    Hory zalité krví (2009)

Natočeno dětmi pro děti??? Další slátanina na spaní u TV. Otřesná blbost. A ta "blonďatá krasavice" - dcera Kačera Donalda, s příšernou tlamou napíchanou silikonem (Sophie Monk) + další překrásné anorektické šestnáctky (?). To budou za chvíli točit filmy s malejma dětma nebo co? :( Fujtajbl!

• 16.3.2013  19:13

Jednou se to vidět dá celkem v pohodě. Strašení se nijak moc nekoná, taková oddychová vycpávka. šedej průměr :(

• 21.7.2018  14:46
    How It Ends (2018)

Hodně průměrná záležitost, ale jednou se to dá... poměrně slabé herecké výkony (nejhorší mi přišla ta "dcera" to byl tedy zjev, naštěstí se tam moc nepletla). Whitaker klasika, starý bručoun, zbytek jen sekunduje a moc se neplete pod nohy...

• 3.2.2013  15:15
    Hořící keř (TV film) (2013)

Zatím s odřenýma ušima na jednu hvězdičku, časem možná i na odpad! Odporně melodramatické, nabubřele nudné. Spíš to vypadá na pokračování seriálu Retro z ČT24 s rozbitou melodramatickou linkou, kostrbatě popisující události počínající normalizace naivníma očima prvňáka na ZDŠ. Heroicky hrozné!

• 7.6.2016  21:11
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Původně pět hvězd, v rámci šesté řady úprava hodnocení směrem dolů na čtyři hvězdy. Začíná to jít dolů, už to nemá žádnej drajv a usínám u toho.

• 29.4.2019  21:16
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

Původně jsem chtěl dát aspoň jednu hvězdu za skvělý soundtrack - to jediné co stálo za to.... ale zbytek jsou totální sračky. Naprosto debilní a nelogické chování tý Pipiny se Sněhem, který furt někam letěj ... a nedoletěj. Mezitím hrad totálně rozsekanej, oni jen tak očumujou... pak zběsile pobíhaj chvíli po place sem a tam.... pak jsou zase zpátky kde už byli... ty wogo to někdo posral když to stříhali, ne? Zase někdo prohodil kotouče...? No jenom pocit hořkosti a zmaru dobrýho seriálu, kterej jde do sraček. Už se u toho nudím a je to spíš k smíchu nebo k pláči... No ale teenagerům, kteří neměli ve škole fyziku atd. to bude připadat kuwa kool :(

• 6.5.2019  20:56

Modrý kód nebo GOT, vyjde to prakticky na stejno, plně se obnažuje totální tvůrčí impotence a neschopnost "tvůrců" tvořit bez předlohy. Jsou to bohapustí kopírovači, neschopní samostatně cokoliv stvořit. Nuda jako prase!

• 29.4.2019  21:08

Tak koukám, že došel matroš a došli nápady :( No to už je skoro zralý na Odpad!

• 29.4.2019  21:04

Tak na úrovni Ulice nebo Mokrého kodu... jedna hvězda za to, že maj ještě kostýmy...

• 13.5.2019  20:43

No konečně! Paní od ještěrek vystrčila drápky... že by se konečně trochu rozjelo?! Zatím nejlepší díl nejhorší série.

• 24.9.2016  09:15

Některá osobní rozhodnutí mohou mít zásadní vliv na váš další osud. A pokud se rozhodnete špatně, vaši kamarádi zemřou.

• 17.1.2010  00:06

Hvězdiček bych dal i víc, ale musel jsem se dojít vyzvracet ze sentimentu :( ach jo, proč je vše opět tak polopatické, zjednodušené a až neuvěřitelné? Původně se mi líbila ta kombinace, ale nevím co za heroického je když vycvičenej americkej voják vystřílí na 10 ručnikářů 200+200 nábojů bez jakéhokoliv efektu a pak se hrdě postaví jak blb jejich palbě a nechá se i s kolegou zastřelit jak ta ovce? Hnus! Ale co by režisér neudělal aby zaujal, že... :( Něco chytřejšího by nebylo...? Slabý průměr.

• 14.8.2009  23:10

Škoda těch poměrně slabých triků a nabubřelého "chlapáctví" několika looserů :) Jinak celkem zajímavý námět - mohlo by to být jinak mnohem koukatelnější!

• 22.12.2017  20:27

Tak drama ani horror to opravdu není, spíš taková ucamraná konverzačka celkem o hovně, s několika slabšíma lekačkama. Celkem i dost nesympatický herci a dost nuda. Nedoporučeno.

• 8.1.2021  22:08

Na 5 hvězd to není, ale solidní 4. Docela příjemně překvapilo, doporučuji pokoukat!

1 7 8 9 10 11 12 13 19 27 36