Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Horor
  • Sci-Fi
  • Komedie

Recenze (1 116)

plakát

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021) 

Jedna hvězda za ty krásný pejsky a druhá hvězda za reálie a "krásné"nafiltrované záběry jako z reklamy. Zbytek je celkem o ničem, velmi slabé a křečovité "herecké" výkony, kterým kraluje super-prkený Czendlík, který "hraje" jako totální mimoň. Jinak je to přehlídka vyčpělých a stále stejných ksichtů, je to už iritující se koukat pořád na ty stejný lidi. Proboha proč tam nehraje někdo novej a neokoukanej? No nic. Podprůměrná záležitost, kterou celou dobu táhne ten "veselej" pes!

plakát

Zabijákova žena & bodyguard (2021) 

Naprosto úžasná sračka! Málem mi vyskočili křečový žíly po celým těle jaká to byla trapárna! Jedna hvězda za fakt moc krásný exteriéry v Itálii a jedna hvězda za tu (skoro) zničenou EU. Jinak naprostej propadák pro bezmozky, hnus velebnosti.

plakát

American Horror Stories - Rubber (Wo)man: Part One (2021) (epizoda) 

Tak něco tak slabého jsem v této sérii ještě neviděl. Strašení není vůbec přítomno, jen hromada sexuálních úchylek. Kdyby vypustili ty kecy okolo, možná by se z toho dal sestříhat zajímavý 3 minutový klip a přidat k tomu slušnou hudbu, třeba něco úchylného od Rammsteinů, tak by to bylo celkem ok. Ale takhle... velmi slabé! (co tam máte "holki" dál?)

plakát

Paipeulain (2021) odpad!

Prakticky nekoukatelná blbost, všichni se otřesně pitvoří a už to není ani směšné, ale jenom trapné. Vydržel jsem asi do půlky a pak jsem to vzdal. Na mě je tohle už moc "korejské". (a to mám hodně rád asijské filmy i seriály)

plakát

Osmá noc (2021) 

Celou dobu to celkem solidně buduje napětí, aby to poslední třetina totálně zabila. Podprůměr. Všechno jste už někde viděli.... ale jednou se to dá.

plakát

Tiché místo: Část II (2020) 

Horší než jednička. Je to nuda koukat na stejný ksichty. Emzáci taky moc chytrosti nepobrali a jdou celkem jednoduše zabít, tak nechápu, že se s tím nevypořádá celkem hladce US armáda? Asi jsou všichni někde na misích, tak se s tím vidláci musí poradit sami. Zase kopec nesmyslů, ale na to už jsem zvyklej... ještě že je na ovladači FF a dá se to přetáčet....

plakát

Tiché místo (2018) 

Průměrná záležitost se spoustou nelogičností a nesmyslů. Jednou koukatelné.

plakát

Cosmic Sin (2021) 

SPOILER ALERT: Tak to byl fakt masakr! Kam až to ten Bruce dopracoval... otřes! Film pro diváky po kompletní lobotomii, dost často jsem učurával smíchy, hlavně když "střílel" Bruce tím koštětem natřeným na černo nebo ta holka s kovovejma prsama, střílela tím třímetrovým pometlem který vážilo asi půlkilo, ale vypadalo jako kanon z tanku :) to byla fakt prdel neskutečná, ty průlety kosmickým prostorem s helmou z 3D tiskárny se štítem domalovaným ve filmu v 3D malování z Windows... no ha ha ha! Mimozemšťan vydrží neskutečně moc a pak je "zastřelen" 3 ranama z kuličkovky ve tvaru Glocka a doražen malým žabikuchem... vrchol celého filmu! WOW!

plakát

Anne Boleyn (2021) (TV seriál) odpad!

Naprosto peckový seriál ze současného Severního Lesotha, které se jenom na oko tváří jako viktoriánská Anglie! Prostě za každým bukem hulibrk! Pecka!

Reklama

Reklama