Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Horor
  • Sci-Fi
  • Krimi

Recenze (1 466)

plakát

Boy Kills World (2023) 

Původně jsem si myslel, že to bude něco ve stylu Opičího muže (Monkey Man), ale tomu to nesahá ani po kotníky. Trapná fastfoodová šmakuláda s nulovými hereckými výkony, trapným dějem a pouze několika dobrými akčními scénami. Jedna hvězdička za choreografii akčních scén, jinak trapná sračka.

plakát

Temná hmota - Chodba (2024) (epizoda) 

Tak jedinej díl, kde se aspoň něco trochu děje, ale to co všichni už dávno pochopili o čem to je, se zase točí pořád dokola, postavy procházející paralelními světy se chovají jako totální kokoti a už mi s nima došla trpělivost. To je lepší se koukat na to jak roste na zahradě tráva :) Tohle je totální ztráta času, stačilo by to sestříhat do jednoho trochu delšího filmu, který by byl tak trochu nadprůměrný a hlavně přeobsadit herce na nějaké např. s Downovým syndromem nebo jednonohé retardované černé lezby a bylo by to pak takřka dokonalé!

plakát

Temná hmota - Schránka (2024) (epizoda) 

Tak trochu se to zlepšilo, maličko akce... ale je dost unavující se dívat na toho podivně se tvářícího (pořád otráveného) herce v hlavní roli... ach jo... dám ještě jeden díl.

plakát

Nezlomní (2024) 

Hodně vypočítané na efekt a na konci se pokouší z diváka vyždímat i nějakou tu slzičku. Pro menší děti možná, ale táta se bude v kině hodně nudit... :(

plakát

Exhuma (2024) 

Tak to byla opravdu pecka! Po dlouhé době opravdu dobrý horror. Kdo má rád klasiky, korejce a asijské horrory obecně, ten si přijde na své. Naprosto skvělá ponurá atmoška, budete se bát jít vyčůrat :) Moc děkuji za výborné slovenské titulky!

plakát

Perinbaba a dva světy (2023) odpad!

Totální odpad! Jednotlivé scény naprosto chaotické, jediný kdo v celém filmu alespoň trochu hraje je ten malý pejsek. Titulní "hrdina" je maximálně nesympatické hovado, které se pořád jenom šklebí, totální looser, který furt čeká že mu někdo pomůže, nechává věci plynout a je mu všechno jedno. Vypadá to jako laciná blbina na úrovni fan filmu. Slabé, blbé a těžká nuda. Ve filmu jsou úplně nesmyslné scény, popírající všechny fyzikální zákony i jakoukoliv logiku... hnus!

plakát

Fallout - Cíl (2024) (epizoda) 

Čekal jsem lepší obraz, ale chápu, že by to bylo dražší... kde jsou zmutované krysy, trhače  aby také pohledal... a takhle že vypadá Bozar?!

plakát

Fallout - Konec (2024) (epizoda) 

Docela sranda, možná až moc... mohlo by to být trochu více creepy.