Solverino

• 11.5.2013  23:46
    Imaginaerum (2012)

Super! Chceme víc hudby!

• 10.3.2013  17:51
    Cirque du Soleil: Vzdálené světy 3D (divadelní záznam) (2012)

Bombastique! Jako vždycky profesionální výkony za hranicemi fyzikálních možností! Nádherné kostýmy a skvělá hudba (i když Beatles opravdu nemusím!). Super!

• 9.3.2013  21:14
    Očista (2012)

Very good! Příběh jak sviňa!

• 24.2.2013  14:21
    Útěk (2012)

Po delší době krátké, odsejpající, výborně nasnímané, přirozeně drsné a ze života (ve 14. století)! Žádní nažehlení vesničané a lupiči gentlemani! Super! Kdo si co urve to má, život je drsnej, zvláště na severu! Super! Vysoce doporučeníhodné!

• 23.2.2013  21:35
    Mama (2013)

Fakt docela hustý! Docela jsem se i několikrát bál... a to jsem velkej kluk! Však mámy se bál kdysi každej! :) Na poslední dobu hodně slušný. Ještě by to chtělo trochu potunit a bylo to bombézní (ale to by se v kině teenageři posrali) :)

• 21.1.2013  19:19

Velmi doporučeníhodné! Sice to není žádná prvoplánovitá akční pecka, ale je to pěkný. Každej úspěch v týhle oblasti je vždy založenej na mravenčí práci spousty neznámejch včeliček, kterým házej jejich šéfové dosazený svejma politeckejma kamarádíčkama, pod nohy. Well done! Stejně dobré jako "Hurt Locker"!

• 22.12.2012  20:59
    Atlas mraků (2012)

Velmi barevné, krásné efekty, spousta instatních emocí a srdceryvných záběrů - nejvíc se mi ale líbila dystopická budoucnost a Sonmi~451. Už se na to těším...

• 4.12.2012  21:53

Tak trochu (dost) sci-fi a lehkej doják... ale přiznám se, že jsem se zasmál i zatlačil slzičku = účel to splnilo :)

• 17.11.2012  23:35
    Divoši (2012)

Trochu slabších 5 hvězdiček, ale jinak výborné! Ale Benicio byl prostě SUPER!

• 16.9.2012  13:07
    Prometheus (2012)

Film jako takovej je tak na 4, ale dávám 5 - za efekty a kosmickej příběh jedna hvězda navíc! Jinak spousta otázek na zamyšlení. Má být i Prometheus 2 a zřejmě to bude nakonec trilogie. To zní velmi velmi zajímavě. Hlavně pokračování s názvem Prometheus 2 - Paradise. Že by byl "ráj" tam, kam odletěla doktorka? Těm zpomalenějším, co čekaly bezduchou řežbu ve stylu Aliens, je vřele doporučeno navštívit libovolnou fan stránku na internetu, kde je polopaticky vše rozebráno = otázky a odpovědi na ně. Holt to není jednoduchej příběh ve stylu Spidermana a komix. hrdinů, ale celé universum Weyland-Yutani.

• 23.6.2012  09:05

Prima! Zajímavej pohled na do života těžooděnců :)

• 20.3.2012  22:12
    Mezi vlky (2011)

Na začátku nic moc, ale pak se to nebývale rozjede a konec všechno napraví! Holkám se to asi nebude moc líbit, ale kluky by to mohlo zaujmout. Větší kluky. Holt v reálném životě se zázraky nekonají.... V záplavě sraček co jsou v kině dávám max., za ten slušnej hukot, obzvlášť na konci. Pozn.: doporučuji vydržet až přes titulky, aby vám něco neuteklo...

• 1.3.2012  10:48

Nebojím se dát plný počet. Kdo zná a rozumí o čem film je a co se tam ve skutečnosti odehrává, tomu musí běhat mráz po zádech a otevírat se vzteky kudla v kapse. Moooc pěkný! Naprosto famózní Jeremy Irons a Kevin Spacey - trochu šoufl od žaludku se mi udělalo, když Jeremy krásně a procítěně řekl Kevinovy - "Jaký peníze? Vždyť ani neexistovaly..." Ano takhle to probíhá, "výroba" peněz ze vzduchu. Hnus!

• 20.2.2012  22:08

Velmi zajímavá sondička ze současnosti natočená z pohledu "honěného" (většinou je to spíš naopak pohled "honících"). Hezké až do konce, nebojím se dát plný počet bodů!

• 4.2.2012  21:01
    Anonym (2011)

Když vidím ty dnešní fatální slátaniny o ničem, neváhám dát plný počet. Rhys Ifans byl naprosto famózní! A Vanessa Redgrave jen o chloupek "méně" famózní. Hodně překvapil Emmerich, schopný natočit takovouhle lahůdku a zároveň braky jako 10.000 BC apod. Pro mě poněkud překvapující...

• 25.1.2012  10:43

Plný počet! Film je super, jen se u toho musí spíš přemejšlet, než jenom civět a chroupat popkorn, jako u akčních filmů. Velice pěkně a do detailu udělané. Fantastické reálie, exteriéry i interiéry. Napětí až do konce, naprosto vynikající Gary Oldman. Fakt naprosto parádní, i s tou tečkou (pod okem) Colina Firtha na konec! Nedoporučuji mladším ročníkům, mohli by se dost nudit.

• 5.1.2012  22:24

Tak to se mi líbilo mnohem víc než Vesmírná odysea! Hlavně druhá polovina a konec je naprosto SUPER! Skoro tak dobré jako Stalker nebo Solaris! Překvapení, bomba! Jsem po dlouhé době opravdu nadšen!

• 3.12.2011  20:33

wow! tak to se mi líbilo, Dominic Cooper - klobouk dolů, moc pěkný herecký koncert! akorát Saddám byl celkem slabej, hodnej stařík, co vypadal ve filmu jako hodnej strejda Brežněv :) Velmi šťavnaté, barevné a sexy!

• 26.9.2011  19:37
    Počátek (2010)

Moc se mi to líbilo! (obzvlášť na podruhé!)

• 26.9.2011  19:34
    Donnie Darko (2001)

Bomba film! Klobouk dolů! Must see, pro každého fandu... Dokonce tam zazní i dobové fláky (rok 1988) včetně starých dobrých Joy Division! :) Škoda, že neměl tvůrce současné trikové možnosti, to už bychom teprve padli na zadek!

• 21.9.2011  18:07
    Drive (2011)

Vynikající hudba, špičková kamera a zvuk. Překvapivé zvraty, i ta krev tam je. IA taky láska k hloupoučké pipce :) Mňam, mňam!

• 21.9.2011  18:05

Výborné, velmi zajímavá variace na zločin a trest! vynikající herecké výkony, moc se mi to líbilo. Konečně po dlouhé době film, o kterém se dám ještě nějakou dobu přemýšlet, to se dneska moc často nevidí...! Dávám maximální nálož!

• 7.8.2011  18:40

Parádní jízda v korejském stylu! Nic pro citlivky, hodně násilí a napínavý až do konce. Je vidět že v asii je jiný pohled na svět a život tam nemá až takovou cenu. Oproti US nebo EU filmům je to fakt jízda! Doporučuji také "Oldboy" a trilogii o pomstě!

• 27.7.2011  23:12
    Stalker (1979)

Film který vzbuzuje po shlednutí mnoho otázek, podmanivé zasněné scény s minimalistickou hudbou. Občas trochu nepochopitelné, až cizí. Takové filmy se už dnes netočí. Ještě tak někde sehnat Zkoušku pilota Pirxe a původní Solaris (i když i ten novější s Cloonym byl hodně dobrý!

• 14.6.2011  19:19
    Neznámý (2011)

Wow, v té bídě, co panuje v kinech se nebojím tomu dát plný počet! Žánrová klasika zcela na úrovni série s Bournem apod.. Liam hraje jak o život a Diane Kruger je také skvělá. Volám BRAVO! Moc se mi to líbilo a ani chvilku jsem se nenudil! napínavá atmosféra a zajímavý zvrat na konci. Vřele doporučuji! A Bruno Ganz jako třešnička na dortu!

• 29.5.2011  15:46
    Dobré srdce (2009)

Super film, naprostá paráda, jen škoda toho násilně "happyendového" konce. Naprosto fantastickej Brian Cox, kterému velmi zdatně sekundoval mírně "retardovaný" Paul Dano. Výborné! Tomu říkám filmařina! Velmi doporučeno, do kina ale možná trochu náročnější, lépe doma a uvařit si k tomu dobrou kávu (pozor na 2 minuty) nebo nalít panáčka něčeho ostřejšího! Prostě super!

• 26.5.2011  00:31
    Fair Game (2010)

Zajímavé jak můýe být pro někoho "realita" nezajímavá (viz některé komentáře o tom jak je film nudný). Nesouhlasím. Velmi věrně, až dokumentárně popisuje skutečný případ, který se stal (prezident USA vědomě lhal a lži byly i podkladem k vyhlášení války Iráku). Bohužel zřejmě pouze v rozvinuté demokracii, jsou lidé schopní se za svou pravdu rvát a bojovat. U nás by nad tím mávli rukou (i hlavní protagonisté, kterých by se to týkalo) a šli v klidu druhý den konzumovat "zábavu" na TV z H@vna apod. Je smutné, že si vždycky pár lidí myslí, že mohou zbytkem orat a dělat si co chtějí (viz US prezident a "válečná" lobby). U nás bohužel situace není lepší (spíš horší). Smutné, ale realita. Dávám plný počet!

• 24.4.2011  09:48

Tak to se mi opravdu líbilo! Film by akutně potřeboval více peněz a trochu doladit, ale i tak super! Ve filmu nejsou žádné zamilované scény a žádná láská - což považuju za naprosto super - žádné vysloveně hluché místo! Hlavní hrdina Tatum je sice trochu prkenej, ale to až tak nevadí (u vojáka se neočekává baletní krok teplouše). Moc se mi líbili reálie i vkusné efekty (Hadránův val apod.). Taktéž vkusně krvavé a drsné. Vysoce hodnotím a očekávám více takových filmů. Super!

• 24.4.2011  09:36
    Shekarchi (2010)

Wow! Přiznávám, že minimálně jedna hvězdička je za depresivní reálie současného Íránu (všichni si můžeme oddechnout, že jsme se narodili někde jinde - děvčata nechť si oddechnou minimálně dvakrát). Líbil se mi i minimální herecký styl hlavního hrdiny, který větší část filmu jenom nasraně čumí. Silná scéna s "lovem policistů" a pak především konec. Přiznám se, že takovou pointu jsem opravdu nečekal. Jinak je zajimavý přístup policistů k podezřelým osobám ("vykonáme soud hned tady a sami"). Huh! Silnej film!

• 13.4.2011  22:31
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Fan-FUCKING-tastic! :) Excelentní, doporučuji originální verzi nezprzněnou českým dabingem - famózní british english! Jeden z nejlepších seriálů poslední doby! Víc dílů prosím!

1 2 3 4 5 6 10 18 27 35