C'mon C'mon (2021)

Smutná vyprázdněnost vztahů západního světa, kdy musíte hledat na internetu návod jak vychovávat dítě... (a moc se vám to nedaří).

Solncepjok (2021)

Docela dobré, akce je velmi vydařená, ale zbytečně dlouhé a ten patos na konci si taky mohli odpustit (typicky americké). Jinak velmi zajímavý pohled na bandy kriminálníků terorizující mírumilovný venkov ("...co tady děláš? měl jsi ještě 3 roky sedět...") Smutný pohled na de-facto občanskou válku kdy se mydlí lidi co donedávna bydleli ve stejném státě a mluvili stejnou řečí... "slava gerojam Ukrajiny" jdu se vyzvracet :(

Smrt na Nilu (2022)

Dost dobrý. Úchvatný vizuál, dobrá kamera a zvuk. Zbytek není špatný, ale takový moc "hollywoodský". Však ona předloha od Agátky taky nebyla moc složitá na přemýšlení.... Herci nemají moc co hrát, ale celkem hezky se na to kouká. Proletí hlavou a je to pryč.

Slow Horses - Neúspěch je nakažlivý (2022) (epizoda)

Jedna hvězda za to, že ukecali starýho Oldmana. Jinak typická novodobá sračka, s rádoby "vtipnými" dialogy. Mohli z toho udělat rovnou sitcom. Velmi slabé!

Halo - Odpoutaný (2022) (epizoda)

Mě se to líbí. Jsem rád za každý nový sci-fi seriál. I když tady to chvílema vypadá tak jakoby dětsky... no i tak dobrý. Hezký triky, je vidět dost peněz na digitální animace atd. Snad bude zase brzo nějaká akce. Ale furt o bambilion % lepší než ta zmršená Nadace.

21 mostů (2019)

Dost dobrý! Na plný počet tomu ale přeci jenom něco chybí... a asi to bude ta nereálnost. Jinak pěkná detektivka s celkem nezajímavými herci. Ale zase lepší takoví herci než např. botoxový masky ve stylu Basinger nebo Tomíka Cruisů.

Folklór - The Excursion (2021) (epizoda)

Veliká slabota.... no celá série spíše podprůměr. Nuda a nic objevného.

Černý krab (2022)

Nevím proč pořád obsazují tuhle herečku? Kdo se má pořád koukat na její kyselý ksicht s neustále spruzeným výrazem. Fuj. Až zjistíte co ve filmu skupina vojáků vezou začněte držet palce aby se jim to nepodařilo. A konec je takový nastavený, přilepený... bída. Skupina nesympatickým herců v čele s kyselou bábou Rapace.