John bere Kwan ke starému příteli a zjišťuje informace o tajemném předmětu. (SkyShowtime)

AndrewNewman

Ako fanúšika akčných bijákov ma brutálne potešila prvá nadupaná epizóda, po ktorej to šlo mierne z kopca. V tej druhej totiž nie je takmer žiadny lepší fight, lenže diálogy tiež za veľa nestoja, no dúfam, že v tých ďalších epizódach sa to zlepší. Celkový seriál sa po dvoch epizódach nedá hodnotiť, zatiaľ to je taký lepší priemer. ()

molcan2

Úprimne povedané, som dosť rozrušený. Halo je jedna z mojich najcennejších sérií, keď som vyrastal, a úprimne ma najviac zo všetkého bolí, že nech je to čokoľvek, určite to nie je ten istý príbeh, postavy ani tá istá atmosféra ako to, čo sme my fanúšikovia poznali a milovali zo série Bungie a väčšiny toho, čo urobilo 343. Mohlo to byť niečo oveľa viac než len chamtivé ťahanie peňazí od kravaťákov, ale hádam žijeme v časovej línii, kde to nebolo možné získať. -Chief bez brnenia a príliš veľa rozprávania-zbytočná vedľajšia postava s malou alebo nulovou intrigou-ľudský pakt, ktorý má nejakým spôsobom dôveru proroka?! Ok...-CGI je na úrovni, ktorá je úprimne neprijateľná. Dialógy sú cringe po väčšinu času trvania. Je tu viac problémov ako len tieto, avšak je to dobrý začiatok. Chcel by som, aby tento seriál fungoval, avšak bol by chybný vo svojom absolútnom jadre. Absolútna choroba bez lieku. ()

Martrix

Spíš než seriál typu Expanse, mi to evokuje Warcraft ve sci-fi verzi. Vizuál je opravdu parádní, ale příběh se zdá být skoro pohádkový. Možná je to tím, jak vypadají smečkaři, náboženským smrádkem a řečmi o vyvolených, předurčených, superzbrani, ale třeba i tou rádoby monumentální hudbou a dramatickým pózováním. Přitom to není potřeba. Nabubřelost a okázalost neudrží divácký zájem dlouho. Chybí tomu tvar, něco osobitého. ()

BFG2000

Druhý díl o 100% lepší, než první! Méně akce? No a? Za to více vysvětlení motivací, podání nezbytných informací a rozdání karet. Tento seriál má zatím velmi solidně nakročeno, stát se sci-fi seriálovou legendou! Jen tak dál! A že Master Chief nemá helmu? No a? proč by ji měl pořád mít? Přece není ve "hře" :-) ()

mata77

Seriál vizuálne vypadá celkom dobre, páči sa mi multikulturálne pojatie. Scenár je dosť ukecaný, snaží sa o vysvetľovanie, ale často pôsobil ako vata a chvíľami som sa až nudila. Z nejakého dôvodu mi atmosféra a štýl navodzovali pocit, že cieľovou skupinou divákov sú aj mladšie ročníky, kľudne 12-13. Preto vraždenie detí plazmovými zbraňami, na zemi ležiace torzá tiel, popravy guľkou do hlavy a striekajúca ľudská krv boli nečakane šokujúce momenty a v silnom kontraste k detinskému pojatiu prevedenia väčšiny ostatných scén. ()