Do temnoty - Z masa a krve (2018) (epizoda)

Tak to jsem dal jenom kousek, vytuněná blbka s kachní tlamičkou, která trpí jako zvíře a žere prášky na lopaty? Děkuji to ne. Prospěla by jí práce v kamenolomu!

Dracula - Temný kompas (2020) (epizoda)

Ze začátku takové jako divné, dost násilně naroubované... ale pak lepší a lepší a konec, ten se mi vysloveně líbil. Mělo to i trošku hloubku. Claes Bang byl ve všech dílech fakt boží! :)

Drive (2011)

Vynikající hudba, špičková kamera a zvuk. Překvapivé zvraty, i ta krev tam je. IA taky láska k hloupoučké pipce :) Mňam, mňam!

Drive Angry (2011) odpad!

Nevydržel jsem do konce, to se mi dlouho nestalo! :( Po hláškách typu: "Zabiju tě a pak znesvětím tvé tělo" a "nemáš ten přenosný telefon, myslím že se mu říká mobil..." jsem musel jít zvracet na toalety. Sračka jakou ještě svět neviděl! Nicolas redefinoval nový žánr - 3D sračka!

Duch ve stroji (2017)

Plochá, nudná a podprůměrná záležitost. Johanssonka je naprosto tragická, hraje jako dřevo s jedním výrazem přilepeným na xichtě. Mohlo to být ale horší, kdyby to vzala třeba Angelina - koukat na její ručičky= hůlčičky by byla ještě větší tragédie. Jinak ani kopec digitálních triků to nespasí, aby to nebyla velká nuda. Se slzou v oku vzpomínám např. na Blade Runnera. To byla jiná liga.

Dům běsů (2023)

No není to až tak špatné, líbil se mi konec, ten je dobrej. Technicky a s citem natočené, sympatické herecké obsazení (samí asiati, nejsou tam černoši ani eskymáci! gender tam taky nikdo neřeší). Jinak je to miliontá varianta na kouzlení a převtělování... prakticky žádné gore a trochu nuda. Jednou se to dá.

Dům ďábla (2009)

Jedna hvězdička za nostalgii 80tých let. Jinak totálně přes kopírák všechno, co bylo na téma "...a narodí se ďábel..." natočeno. Velmi dlouhý rozjezd, strašná nuda na usnutí, fádně obsazené, velmi nízký rozpočet, rozpačité herecké výkony :( další hype v hodnoceních, nechápu jak z toho může bejt někdo "tak vyndanej" :( zklamání!!! EDIT: nechápu jak se to někomu může tak líbit, já ty 80léta zažil na vlastní kůži a nejsem už nejmladší, ale tohle je fakt skoro odpad!