Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Zabava je to celkom dobra, ale... vacsinou mi nie je velmi prijemne pozerat sa na to, aki su Slovaci "vzdelani". Aj ked je jasne, ze tie "obete strasne narocnych otazok" su vyberane zamerne. A mozno by bolo zaujimave urobit podobnu anketku medzi solventnymi obyvatelmi, asi az taky velky rozdiel by to nebol :)

Alexander Veliký (2004)

Tešila som sa a čakala obrovskú bombu, ale to, čoho sme sa nakoniec dočkali bolo veľké sklamanie... Aj po treťom videní musím povedať, že je to jeden z tých horších filmov. Na to, aký mal potenciál, bol dej (na mňa) veľmi vlažný a plynul pomaly. Angelina Jolie pre mňa nie je žiadna herečka, ale Colin Farrell ma sklamal ešte viac.

Alkohol horší než extáze? (2008) (TV film)

Keďže je to nový dokument, tak som bola celkom nemilo prekvapená, pretože veľa nových informácií (tých všeobecných, nie čo sa týka užívania v UK) sa o daných drogách nedozviete.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov. Vtipný, chytľavý, zaujimavé postavy, dokonca z prostredia súdnych siení, čo u mňa zvyšuje hodnotu :) Každá jedna postava je šialená svojským spôsobom, no zároveň veľmi milo a divák dokáže fandiť ktorejkoľvek z nich. Vydarená vec! Noo...až na tie anorektické postavy herečiek...to je hrôza!

Amistad (1997)

Ja jednoducho tieto dobové filmíky milujem a vyhľadávam ich a toto mi úplne sadlo. Má to hlbokú myšlienku, krásne zábery, trošku prekvapivo vtip (teda, veľa vtipu, čo je výborné) a dobrý casting. Som spokojná a postupne sa usiťujem, že Spielberg nepatrí do mojej topky režisérov len tak náhodou:)

Amy Winehouse: I Told You I Was Trouble. Live In London (2007) (koncert)

Nech si už Amy v osobnom živote robila čo chcela (vlastne asi tak, ako každý z nás, nie?), ale za ten HLAS a tie TEXTY nemôžem dať menej ako 5*. R.I.P. Amy - jedinečný talent dnešnej doby...

Andělé slunce (2006)

Film, ktorý sa svojim motívom dostane úplne pod kožu. Obchod s bielym mäsom. Tažko pochopiť, že sa takéto veci naozaj odohrávajú :( Starí hnusní chlípnici, čo sa ukájajú na mladučkých(!) dievčatách, bijú ich(alebo rovno zabijú..) a ponižujú, neskôr ich postrčia ďalej... ničia im životy... Otrasné! Film s reálnymi a drsnými prvkami, z ktorých sa mi dvíhal žalúdok. A koľko hnevu vo mne vrelo... A ako kontrast - krásne scenérie južnej Ameriky. Dej mal veľmi dobrý spád a aj kamera sa mi páčila. Filmík, ktorý určite stojí za pozretie.