Welkeom tu Dongmakgol (2005)

po dlouhý době mě film zase dostal..ne že bych to nevěděl už dávno, ale asijský filmy maj kouzlo, o kterym si my v Evropě můžem nechat zdát..i přesto, že některý scény vypadaj opravdu kýčovitě, tak to vůbec nevadí, protože do toho filmu to pasuje. Jeden z nejlepších asijských filmů. Ukázka toho, jak by to tady mohlo vypadat, kdyby válka nebyla vůbec "vynalezena". btw. létající popcorn byl výýbornej

V moci ďábla (2005)

co se mi na tomhle filmu opravdu líbilo, že vám dá na konci na výběr...můžete tomu věřit nebo o tom pochybovat a přiklonit se k vědeckýmu vysvětlení ..nepochybně po té druhé volbě nebudete příběhem tak uchváceni..a vymítačský scény byly taky parádní a herecký výkon Jennifer Carpenter tak přesvědčivý, že se jsem jí to všechno spolknul i s navijákem a jako dezert jsem si dal časopis udice..

Pepek námořník (1960) (seriál)

co takhle dát si špenát?..aha to je jinej film..srry ;-D

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

že není možný, aby ženich umřel, aby mohl naplno vstoupit do svazku manželskýho s už tak mrtvou nevěstou?..výborný animovany počin Tima Burtona, jehož genialita je dovedena k dokonalosti ve ztvárnění "říše mrtvých", která je mimochodem mnohem zábavnější a upřímnější než "říše živých", kde jde všechno podle plánu ..

Modrý samet (1986)

film u kteryho zapomenete i dejchat..na jednu stranu trochu depresivni..na druhou stastny konec s nejednou pointou a to nemluvim o podareny hudebni strance ..

Jméno růže (1986)

výborný film, ale ještě lepší kniha od Umberta Eca.. o tajemných vraždách v klášteře a ještě tajemnějších rozkolů uvnitř církve..každopádně nejdřív doporučuju knihu, protože ve filmu toho hodně z ponurý atmosféry chybí

Útěk do divočiny (2007)

Tak po tomto filmu bych se nejdradši sbalil a sel do knihkupectvi pro knižku..neuveritelne silny zazitek na tema, ktere je vzdycky tak tezky zachytit a tím je svoboda...souhlasil bych s Sean Pennem, protože na hlavní roli se mi zdá DiCaprio jako vyšitej, ale i tak Hirschi klobouk dolů..

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Bezkonkurenční hlášky, nevídaný filmový efekty, frivolní hudební texty a padouši, co se nebojí si trochu štrejchnout s paničkou, co se trochu napařila..Miloš Kopecký předvádí jeden ze svých nejlepších výkonů a Oldřich Lipský režíruje jeden z nejlepších českých filmů a westernů, pochopitelně :-)

Desperado (1995)

Film mého srdce..naprostá dokonalost v každý scéně (aby chápali- jsem fanoušek:-)..když jsi vzpomenu na tenhle film, tak se mi dycky vybaví Quentin Tarantino a jeho ftip o typkovi, co pochčije celej bar..KLASIKA !! :-D