Prokletí ostrova Saint Pierre (2000)

Kruté drama o tom, jak jednoduše může člověk doplatit na svoji dobrotu a morálnost. Všichni tři herci v hlavních rolích excelují, přesto by filmík potřeboval trošku více "šťávy", aby zaujal i náročnějšího diváka.

Vražda na večeři (1976)

Hodně dobrý film se zajímavou zápletkou a spoustou překvapení na konci. Peter Sellers ukázal jednu z mnoha tváří, ten člověk byl prostě génius.

Dablér (2006)

Pěkná francouzská romantická komedie, která pohladí a určitě neurazí... ideální na nedělní odpoledne

Ať jedí koláče (1999) (seriál)

Skvělý šibeniční humor, úžasný český dabing, humorné dialogy - to všechno nabízí v Česku málo známý britský seriál Ať jedí koláče... kdo miluje Červeného trpaslíka, Tenkou modrou linii nebo jiný výborný seriál z produkce BBC, neměl by tuto šestidílnou pecku vynechat!

Klub rváčů (1999)

Film se mi nelíbil prakticky vůbec, dvě hvězdičky dávám spíše za výkony herců, které určitě špatné nebyly. Přišlo mi ale, že je tohle dílko točené zbytečně hrubě na úkor reálného děje, zábavné rozhodně není. Není to trhák, který Vás po půl hodince (což je u U.S. filmů obvyklé) vtáhne do děje, spíše pořád na něco čekáte a hošíci dělají nechutnosti. Když to srovnám s jinými dílky stejně surovými, hrubosti a nechutnosti bylo dost a k ničemu to nebylo. Scénář mi přišel hloupý...

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Úsvit policajtů je hodně specifický film, na který sice člověk nezapomene, ale mým šálkem kávy není. I tak musím přiznat, že některé nápady byly skutečně originální.