Já, legenda (2007)

Dobrá myšlenka, dobrej námět, spravné herecké obsazení ale to provedení, to provedení je žalostné,rozhodně se to dalo zpracovat lépe např. vložením více akčních scén atd., takhle je to jenom obyč. průměr, 3 hvězdy jsou až až ....

JCVD (2008)

Víceméně zpověď Van Damma tváří v tvář a asi tečka za jeho hereckou karierou. Musím uznat, že to vzal do svých rukou a pojal to velmi neobyčejně a osobitě. Za to si určitě zaslouží potlesk.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Po všech stránkách průměrný "horůrek" s zajímavým, ale opět jen průměrným hereckým obsazením včele s průměrně hrající Megan Fox, které ovšem tato role padla jak ušitá :-))

Jeremiah Johnson (1972)

Velmi reálný drsný drama z oblasti hor. Opravdová divočina. R. Redford to sehrál výborně. Takovýhle filmů už se dneska nikdy nedočkáme. 4*

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Dlouhý a nudný...v dnešní době by měly mít romantický snímky asi úplně jinou podobu.

Jonah Hex (2010)

Béčkový provedení, které drží na hranici koukatelnosti samotné herecké obsazení.

Jumper (2008)

Docela originální, ale čekal sem od toho přeci jen trochu víc... jinak efekty velmi dobrý, celkově to ušlo, 3 *

Kajínek (2010)

O příběhu a skutečnostech v něm zahrnutý nemá cenu polemizovat a vůbec mě to nezajímá. Po filmové stránce na český poměry vynikající a co se mě týče, tak i ta snaha a celková myšlenka vytvořit český rádoby akční film se mi zamlouvá aneb dost těch věčných hodinu a půl dlouhých tlachání o ničem, na což jsme byli ve většině porevolučních movie zvyklí! ( btw... R.I.P Vladimír Dlouhý )

Karanténa (2008)

Na španělskej "REC" to nemá a i přesto, že divák přesně ví oč jde( jelikož je to dějově dokonalá kopie "Rec"u ), je to poměrně koukatelnej slušnej horor.