Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Viděl jsem přesně 2 minuty a to jen proto, že mi dálkový ovládání zapadlo za gauč. Než jsem ho našel, stálo mě to 2 roky života. Pěkně děkuju!

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Kristova noho!

Top Gear USA (2010) (pořad)

A pak, že kopírujou jenom Číňani...

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Pakliže existuje lepší a vtipnější pořad o autech, tak mi ho prosím ukažte.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Zavřete mě do hnusný temný místnosti plný chlupatejch pavouků, ale tohle ne!

Špióni jako my (1985)

Bejt Amík v 80. letech, určitě to žeru. Ale mně to zase tak skvělý nepřišlo. Moc nemusim komedie, kde mam ten svíravej pocit z trapnejch momentů. Asi je to pro někoho kultovní film, už konečně i chápu tu parodii ve Family Guy, ale rychle na to zapomenu. Dan Aykroyd mi nevadil, zato Chevy Chase mi moc nesed. A proč musej sakra Amíci imitovat ruskej přízvuk? To jim po ulicí neběhá dost Rusků do komparsu?

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

Jen jedna věta: pro fanoušky rocku a dalších jeho odvětví je tohle povinnost!

Kličko (2011)

Asi bez debat nejlepší dvojčata v boxu, který jen tak nikdo nepřekoná. Už dlouho patřej do mý špičky spolu s Alim, Tysonem, Holyfieldem, Loisem, Robinsonem, Marcianem, Maskem, de la Hoyou a spol. Chytlavej dokument s náhledem do historie i současnosti. Dokud tihle dva budou aktivní, mistrovský pásy se asi nikam nepřestěhujou. Otázka, kdy to začne diváky nudit.

Sherlock (2010) (seriál)

Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposled koukal na fakt kvalitní seriál. Přetáhnout postavu Sherlocka Holmese do přítomnosti a dát mu k dispozci net, smsky a všechny možný vymoženosti dnešního světa považuju za geniTální. Britové zase jednou něco perfektně skloubili. Sherlocka jsem dřív hodně čet a ano...je to trochu jiný než knížky z doby dávný, ale s tímhle moderním šmrncem to nemá chybu. Hrozně mě potěšil Martin Freeman, protože je to podle mě těžce ndoceněnej herec. I hlavní obsaditel Sherlocka se mi nakonec zamlouvá, byť jsem byl ze začátku dost skeptickej-přece jen znám Sherlocka jako vetchýho staříka závislýho na drogách a ne jako štramáka nad nímž by slintala nejedna puberťačka s Bravíčkem k kabelce. Jen postava prof. Moriartyho mě vůbec neoslovila, protože nesnesu se na ní koukat a poslouchat už vůbec ne. Ale to je můj sugestivní názor. S napětím čekám na třetí sérii a očividně si počkám až do roku 2013...ale odměna bude sladká...aspoň doufám.

Astérix a velký boj (1989)

Snad nejslabší Asterix co jsem kdy viděl. Podivná grafika, nuda, bez nápadu a akce. Jelikož ho znám jen s dabingem, koukal jsem s nim i tentokrát. A to byla chyba. Dvojice Terš-Schánilec tady nebyla, místo nich nějací dva jantaři a ten kdo tam vymyslel říkat "kouzelné kapky" by zasloužil udělat z pr*ele botník!