3Bobule (2020)

Nejslabší díl z celé série. Kde pak se poděla sranda a nezapomenutelné postavy, které vylepšovaly celkový dojem z filmu. Hlášky L.Lipského, V. Postráneckého nebo J.Krampola si pamatuji dodnes :-) Fakt jsem se velkou část filmu nudil. Škoda tohoto slabého snad zakončení celé této série.

Volání divočiny (2020)

Zpočátku jsem se bavil, pak už to byla nuda. Navíc celou dobu počitačová animaci mi celkový dojem z filmu rovněž kazila.

Hubieho Halloween (2020)

Konina na entou završená olizováním televize hlavních představitelů. Co se musí na filmu ocenit, je že ukázali, že helouvin je naprostá cypovina.

Přeběhlík (2020) (TV film)

Trochu zklamání. Milostný příběh během druhé světové války i po ni, který nijak neskončil. Konec filmu úplně o ničem. Navíc zbytečně dlouhý film.

Patrik - věk 1,5 (2008)

Čekal jsem větší komedii a místo toho přišlo větší drama. Film nebyl ničím zajímavý, ale dalo se na něj koukat.

Vražedná stěna (2008)

Super film s horolezeckou tématikou. Němci připravili perfekční filmařský zážitek okořeněný skutečnými událostmi.

Nový život (2007)

Docela depresivní film. Strašná společnost. Perfektní i když opět depresivní zakončení.

Případ Collini (2019)

Velice dobrý právnický film. Fakt je to hnus o čem film pojednává.

Propast mezi námi (2019)

Film byl vcelku nudný, takový senilní. Konec byl však pěkný."Kdysi tady byli tři nešťastní lidé, nyní zde vidím pouze jednoho"...

Kardiofitness (2007)

Dobré to bylo. A nejlepší je zakončení. To je fakt luxusní... Stop, in the name of love :-)