Rick a Morty - Big Trouble in Little Sanchez (2015) (epizoda)

Tak toto opravdu není nejsilnější epizoda. Sice nabízí opět dva skvělé nápady, ovšem oba kvůli tomu jedou jen na půl plynu. A i když si je obě užívám, neužívám si je tolik jako jindy v seriálu.

Rick a Morty - The Ricks Must Be Crazy (2015) (epizoda)

Ano, Rickové musí být šílení. Ale ještě šílenější musí být tvůrci nebo nevím, kam na takovéhle nápady chodí. A teď nemám na mysli jen tu dokonalou linku s autobaterií ale taky úžasnou vedlejší linku o ochraně Summer. Zkrátka a dobře další skvost v rámci této série.

Rick a Morty - Get Schwifty (2015) (epizoda)

No hádám, že nejvýstižnějším popisem této epizody je jednoduchá věta: Je to banger!

Rick a Morty - Total Rickall (2015) (epizoda)

Pro mě dost možná nejoblíbenější epizoda celého seriálu. A jedna z těch nejzábavnějších vůbec. Totálně ujetá a při tom vlastně geniálně vystavěná. Tolik zábavných postaviček a momentů, šílená akce a vlastně i zdravá porce deprese a rodinného rozkladu. Při tom se člověk nepřestává smát. Zkrátka a dobře dost možná jeden z vrcholů seriálu.

Rick a Morty - Auto Erotic Assimilation (2015) (epizoda)

Takových slabších pět hvězd, pokud něco takového existuje. Zajímavý nápad, který je skvěle zpracovaný, což platí pro obě dějové linky. A i když ta první v sobě má jisté díry a slabší místa, hrátky autorů s konceptem Unity jsou fantastické a pořád je to tedy velmi silná a zábavná epizoda.

Rick a Morty - Mortynight Run (2015) (epizoda)

A pokračujeme v nastaveném trendu. I když tato epizoda pro mě není asi tak zábavná jako ta první, je pro mě pořád opravdu skvělá. Představuje zábavné figurky, vesmírnou hernu s Royem, školku pro Jerrye a je zkrátka a dobře najetou jízdou se skvělou písničkou.

Rick a Morty - A Rickle in Time (2015) (epizoda)

Druhá série začíná skvěle a naznačuje jakou jízdou celá řada bude. Máme tu šílenou roztříštěnost a práci s ní v rámci obrazu i postav, novou bizarní postavičku i zábavnou vedlejší linku o jelenovi. Ale nejvíc je prostě to neuvěřitelné množství detailů v průběhu celé epizody. A ta potitulkovka, která je bezesporu jednou z nejlepších v celém seriálu je jen taková třešnička na dortu.

Rick a Morty - Série 1 (2013) (série)

První série vykopává tuhle neuvěřitelnou seriálovou jízdu, jak jen může. Přichází se spoustou skvěle střelených konceptů, načrtává zde linky a postavy, které se stanou později klíčovými a zkrátka a dobře baví od začátku do konce. I přes pár slabších dílů.

Rick a Morty - Ricksy Business (2014) (epizoda)

To co se odehraje ve finále první série je bezesporu šílenost. Spousty bizarních postaviček vedle sebe, nepotopení Titanicu, zkrátka a dobře je vidět, že Rick není jediný, kdo šňupe fialové krystaly. A o když podobně jako u kabelovky nevím, jestli to na mě už místy nepřestává fungovat. Ale jako kalba na uzavření série, jednoznačně skvělé.

Rick a Morty - Close Rick-counters of the Rick Kind (2014) (epizoda)

Dámy a pánové, citadela Ricků. Jeden z těch skvostných nápadů, který se posléze přetaví do ještě mnohem geniálnější podoby. A to jak se zde krásně naťukávají důležité otázky pro naše postavy a objevuje jen na malém prostoru jedna z nejzásadnějších figur celého seriálu. A ten konec. A linka s Jerrym a alternativním Rickem? Zkrátka a dobře, bomba.