Malá Dorritka (2008) (seriál)

Další krásný seriál od BBC, bohužel ale ne jeden z nejlepších. Ačkoli monsieur Rigaud byl parádní padouch:))

All About Anna (2005)

Chápu, že po pornohercích nemůžu chtít žádné velké herecké výkony, ale tyhle byly opravdu tak špatné, že úplně kazily dojem ze všeho... Ale pořád alespoň softporn na úrovni...

Na pokraji slávy (2000)

Film byl hezký, docela i zábavný, ale neudělal na mě žádný valný dojem. Chvílemi až trapné scény a naprosto příšerně hrající hlavní postava (Patrick Fugit) filmu obrovsky uškodili. 3* - a možná ještě přeceňuji.

Jako malé děti (2006)

Dlouho jsem se rozhodovala. Ve filmu byla spousta absurdních scén, které si nedokážu představit, že by mohly být reálné. Ale v Americe je to asi možné... Jinak byl film nádherný. Nejsympatičtější úchyl, který tolik miloval svou maminku, že se obětoval, a opravdu se "stal hodným".

Bídníci (1998)

Až příliš špatné obsazení... Jen Geoffrey Rush nezklamal.

Sociální síť (2010)

Další tolik přeceňované dílo. Žádný děj, jen dvouhodinová nuda se spoustou blbů přetahujících se o nápad a peníze. Hlavní postavou je zakomplexovaný magor, kterého všichni obdivují jen díky tomu, že vymyslel chytlavý zabíječ času. Fanynky tohohle filmu, a obzvláště hlavní postavy, evidentně ještě neviděly nikoho s iq vyšším než 100, takže je pro ně naprosto úchvatné, že někdo něčemu rozumí a dokáže psát na počítači věci, které jsou pro ně naprosto nepochopitelné, a ještě z nich i něco vznikne. Dnešní doba je asi opravdu zvrácená, už se neobdivují opravdu chytří lidé. Dnes platí to, že vyhrává ten, kdo stvoří co nejkomerčnější věc, díky které si nahrabe fůru peněz.

Piraňa 3D (2010)

Tak tohle bolelo. Jak slečnu, která se rozpadla na dva kusy, tak i mě, jakožto díváka, který očekával něco, co je ohodnoceno 64%. Ale nedočkala jsem se. Buď jsem viděla jiný film, než všichni ostatní tady, nebo se ti ostatní pomátli. Byl to shit plný krve a morbidních scén, které neměly ani hlavu ani patu, hlavně že všechno to plavalo utrhané a ukousané v moři.

(K)lamač srdcí (2010)

I přes ten žánr. I přes ten happy end. Bylo to krásné. Bavila jsem se. I jsem si pobrečela (ačkoli je to asi hloupé). Ale jsem nadšená. Opravdu. A těch pět přeci jen dám, ačkoli si to možná časem, až vyprchají čerstvé dojmy, rozmyslím. Ještě uvidím. Ale zatím... 5*