Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film) odpad!

Na to se už vážně nedá dívat. Pokaždé když tam oběví ta bukvice Efron tak mám najednou bojovou náladu :D. Do odpad!u s tim!

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Po čase, už mi to přišlo otravný. Ale dalo se na to dívat :-) Celkem slušně vtipný seriál.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Mě tu chybí něco, kvůli čemu bych se na to měl dívat. To, že tam něco kuchtí je sice hezké, ale když po 2minutách člověk ztrácí pozornost a přepíná program, to asi není dobré, že ?

Mentalista (2008) (seriál)

Wow! Po upoutávkách co běželi na nově sem o toho moc nečekal, ale docela mě to praštilo přes oči. Po pár dílech se nemůžu dočkat dalšího. Už se těším jak to dopadne z vrahem"Red John" co Jane-ovi zavraždil rodinu. Podařená náhrada za House!

Společnost Adventure (2002) (seriál)

Docela slušný jen kdyby mě tam nedeptala Karen Cliche - tu holku fakt nemusím, sere mě kdekoliv jí vidím. Pohodový odpočinkový seriál s vážně propracovanými efekty! :D

Divoký anděl (1998) (seriál)

Před 10 lety to byla pecka, všichni to sledovaly, mluvily o tom. Nedávno jsem náhodně narazil na jeden díl. No ani né 5 minut a musel jsem přepnout. 3* za nostalgii :-)

Hannah Montana (2006) (seriál)

Všude se o tom mluvilo, psalo a tak sem jeden díl prubnul. No ty vole! Ty děcka co to sledují musí mít vážně vypláchnutý mozek.

Andromeda (2000) (seriál)

Šílená blbost, kterou jsem jeden čas miloval.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

MORUFUJEME! Mastodont, pterodaktyl, triceratops,... :D Na to se nedá zapomenout :-)