Herec (2020) (seriál)

Škoda, že u některých komentářů nelze dát mínus. baddass01, DAJAAAA. My tu přeci nehodnotimíme politiku, ale film. Za mě uvěřitelný herecký výkona. Boková je výborná herečka a já ji věřil všechno to utrpení v jejich očích. Jastraban a Finger on nich se psalo už níže a ukázali své kvality. Lidi kteří tady plivou na LGBT, myslíte si, že za komančů to u nás neexistovalo? aaaa já zapoměl, kdyby tam po sobě lezli dvě ženský tak by to bylo OK a Vy by jste chrochtali blahem. Rozjezd za 5/5

Nezbedná pohádka (1976) (TV film)

Jedna z mych neoblibenejsich pohadek v detstvi. Dnesni deti, znaji jen blbej Netflix a Disney channel.

Zlatý slavík 1979 (1980) (koncert)

Jeden z tech lepsich koncertu. Skupiny: 3. Olympic 2. Orchestr Ladislava Štaidla 1. Katapult. Zpěvačky 3. Marika Gombitová 2. Helena Vondráčková 1. Hana Zagorová. Zpěváci 3. Jiří Korn 2. Václav Neckář 1. Karel Gott.

Bio Ráj (1988)

Pokud jsi milovnikem filmu tak budeš milovat i tento krasný film o lásce k němu. Philippe Noiret skvělý jako vždycky a Marco Leonardi mu nádherně sekundoval. Salvatore Cascio byl tak úžasně roztomilej spratek, prostě nádhera. Grazie mille per questo film.

Špatná máma (2019) (TV film)

strasnej film, a špatní herci. Vivica A.Fox hlavni jako hvezda filmu. Tak blbou herecku s plastickou operaci vsude kam se podivas, jsem dlouho nevidel. Davno to uz neni ta holka z Kill Bill.

Sejdeme se Na výsluní (1982) (pořad)

Když to uváděl Staidl, tak mi připomínal chcíplou rybu. Sejdeme se na Výsluní bylo dobré když začínalo. Pak jeho uroven šla do kytek

Karel Gott ve Slaném (1978) (pořad)

Keci jako normalizacni zabava jsou uz dost trapny, jak se lidi meli driv bavit nebo co meli poslouchat? to jako mel kazdeje poslouchat ty debilni plastic people na tripu? Kazdej ma jinej hudebni vkus a pokud ta "Normalizacni zabava" byla dobra pro SRN tak proc ne pro CSSR. Doba byla takova a to clovek nezmeni, ale odsuzovat vse co bylo pred revoluci povoleno za spatne a vynaset do nebe vse co bylo zakazane, je naprosta blbost a udela to jen clovek ktery v ty dobe nezil.

Páni kluci (1975)

Můj nejoblíbenější dětský film.