Diablo. Wyścig o wszystko (2019) odpad!

Teď jsem to dokoukal a … sakra o čem to vlastně bylo? Byla tam auta … a fanynky … a režisér asi miluje Rychle a zběsile … a bylo to tmavé a ... už nevím.

Larguées (2018) odpad!

Kdyby to nebyla téměř doslovná kopie dánského https://www.csfd.cz/film/67889-all-inclusive/ , byla by to fajn oddychovka. Ale pouze vyměnit herečky a Maltu směnit za Reunion je moc málo, abych jinak (líp) hodnotil nedostatek invence scénáristů.

Im Namen der Braut (2006) (TV film)

Každý, kdo k tomu bude přistupovat jen jako k německé televizní romantické komedii, bude spokojen. Ačkoliv toho fekálního humoru mohlo a mělo být míň!

Gaspard va au mariage (2017)

Komedie a zvířátka. Říkám si něco přesně pro mě. Komedie to ale nebyla. Nicméně to nebyla ani Pilcherová, jak naznačovalo prvních pět minut.

Manželství po francouzsku (1995)

Taková to byla láska a on je nakonec buzerant ... Chvíli jsem to viděl i na tři ***, ale ten závěr to zabil.

Sløborn (2020) (seriál)

Kouzlo nechtěného. Byl by to sice napínavý, ale pořád zapomenutelý seriál, nebýt toho kalendáře. Točeno 2019 a premiéra rok 2020! Virus chřipky odněkud z Asie, kolaps společnosti, celý národ v karanténě a žoldáci s kvérem, když se občan bouří, jako tady na Staromáku.

Poslední Hajduk (1972)

Ve filmu nejde ani o nezkušeného (za obranu chudých bezzemků byl zavřený poprvé už r.1902), ani mladého (už třicetiletý) hrdinu. V r.1977 byl natočen další film podle života G.I.Kotovského "Vlčí stopou".

Swinger (2016)

Kdo chce komedii, bude krutě zklamán, kdo očekává romanťárnu, bude po shlédnutí nejspíš až do smrti sám. Kdo si chce dát dobrý film, třebaže plný smutných lidí a přetvářky – jsi vítán.

Šlápni na to (2014)

Tupější než závodníci s auty jsou už jen jejich fanynky. Můžeš být padesátiletý obtloustlý polovzdělanec, ale jakmile protůruješ motor, už jí vlhne. Nicméně jinak film samotný jako rodinná komedie celkem šlape.