Bazén (2001)

S poraněním Lindy Rybové budou mít asi kolegové s ordinace krizovku. No nic. Aspoň že jsou skoro všichni mrtvý. 40%

Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času (1991) odpad!

Jaj tak tenhle snímek mě ve výčtu naší databáze nejhorších filmů velmi nemile překvapil. Já na něj totiž úspěšně zapoměl.....a teď tohle...je to zpátky. To se nedělá tohle. 0%

Bestie Karla (2006)

Zatímco se většina žalobců a lékařů participujících na případu kloní k možnosti, že to byla pravě Karla, kdo zprovodil nebohé dívky ze světa a nikoliv na doživotí odsouzený její manžel Paul, režisér Joel Bender má jasno. V jeho verzi byla Kája jen slepě zamilovanou ženou, která by si pro neutuchající lásku k Pavlovi nechala vrtat koleno(Co na tom, že nikoliv svoje vlastní) a tenata lásky jí donutila mlčet o zvěrstvech jejího vyvoleného. Jejím největším hříchem bylo opomenutí psí loužičky, za které byla následně po zásluze vyplísněna sériíí direktů od pana dokonalého, které se pak v pravidelných periodách opakovaly po několik let. Škoda, že za nevidomost svého citu nezaplatila samotná Karla, které by posmrtný pobyt uprostřed půdního horizontu, či deltě řeky slušel nepochybně víc, než tělům nevinných dívek, jejichž životy mohla zachránit jednou blbou větou do telefonu. Ovšem proč by to dělala, když byla mnohem pravděpodobněji než figurou zaslepenou láskou....zasranou sadistkou, která se svezla na vlně perverze jejího drahého chotě. 40%

Bez cíle (2012) (amatérský film)

Tisícítřicátásedmá (odhad) variace na BlairWitch, tentokrát po jihomoravsku, což je velmi vtipně slyšet v naprosto každé větě, kteró tám boorci prdnoo. No je to sranda, co si budeme povídat. S hororem, natož plošně zhodnoceným 65 procenty to nemá nic společného. Ale klucí budou mít aspoň super zážitek z natáčení. 20%

Bídníci (2000) (seriál)

Nádherně všeobsažný příběh o polepšení individua, kterého zdánlivě neopodstatněná slušnost a dobro jeho chvilkového hostitele konsternuje natolik jakoby sama vidina božské tváře. Oproti tomu surové scény života v tehdejší Francii. Posedlost zákonem u Malkovichovi postavy je další specifikum tohoto příběhu, a jeho samurajský konec po té co zjistil, že strávil život posedlostí v deziluzi, mě dostal. I Clavier drží laťku vysoko, jak si velkolepý námět bezpochyb zaslouží, o mé oblíbené Charlotte Gainsbourg ani nemluvě. Její něžná dušička je trýzněna osudem až sadisticky a scény kdy je její aureolou dobra prostoupená postava vystavena opovržení od Johna Malkoviche, byly z nejlepších. Toto je téma témat a já za něj Hugovi děkuji. Stejně tak tomuto filmovému zpracování, které snese srovnání se všemi ostatními. 90%

Bitevní loď (2012)

Nemám rád Baye, takže nemám rád Berga. Jako výlučný popcorn snesitelné pro svůj vizuál, nicméně takové znásilnění slečny jméne Fyzika nepamatuji od dob Transformers. To nebylo plaché oslovení v parku z penisem v ruce, to byl nelidsky brutální skupinový GangBang, při kterém jeho oběť střídavě klečela pokořena na kolenou, či ležela odevzdaně na zádech, bez nejmenších sil hlásit se o svá základní práva. Otcům zneuctěné, Newtonovi s Archimédem, zbyly oči pro pláč a staroalbánské právo šaríja, dle kterého by měl být Peter Berg zaživa kastrován a za mrtva nepohřben. Co hůř, dalo se čekat, že popcorn Bayova střihu nebude trpět pouze touto nemocí, ale i tou druhou obvykle přidruženou a tou je americkomariňácký patos, kdy beznohý hrdina s nohama byl asi neokatějším, rozhodně však ne jediným dějovým výblitkem scénáristů. Ale o tom zde píší prakticky všichni, jimž se podařilo zvládnout devítiletou školní docházku během devítí let, takže není třeba dále rozvádět. Většině fanoušků Michaela Baye každopádně film mohu doporučit. Srdíčka jim uklidní zjištění, že tenhle patlal má následovníků. 40%

Black Books (2000) (seriál)

Svatí otcové z Craggy island dováděli scény do absurdna s naprostou přirozeností, kdežto absurdno Black books bylo nepřirozeně nucené a většinou na sebe bralo podobu neustálého přehrávání a to zejména u Dylana Morana. Jakoby se Graham Linehan v určitých mechanizmech vtipkování i stavbě charakterů opakoval (Věčně pod vlivem Bernard byl výmluvnějším nástupcem otce Hacketta a mimoň Manny blízkým příbuzným otce Dougala. Jenže ten Ted ...ten relativně normální, jízlivý přec smířlivý...ten tady chyběl a s ním i slibovaná sofistikovaná satira, kterou měly "Černé knihy" oplývat. 60%

Blbý a blbější (1994)

Je třeba počítat s tím, že Jim ode mne bude dostávat vysoké hodnocení, ikdyž bude škrtit na silnici polomrtvou krávu, prodávat slepému chlapečkovi mrtvou andulku, hryzat kuchaři varlata či cokoliv jiného. He's my man. A i zde je pár scének skutečně výborných. 80%

Bloody Merry Christmas (2007) (studentský film)

Totálně bez nápadu. K čemu se někdo pachtí s animací a nějakou vizuální pitoreskností, když k tomu nevymyslí jediný vtipný gag? 20%

Blutgletscher (2013) odpad!

Hlavně, že tihle imbecilové ve chvatu převlečení za filmové tvůrce dali v závěrečných titulcích na třetí místo čokla. Film slaboučkej jak intelekt EvilPhoenixe a jemu podobnejch přidruženejch sralbotků, co by se asi třásli strachy i u Policejní akademie. Vždycky mě fascinuje, jak se může někdo s tak zjevným nedostatkem umu uchytit jako filmař, kterému se na ty svoje zvratky pokaždé podaří najít potřebnej peníz. 0%