Hledá se Nemo (2003)

Najvtipnejší, najlepšie animovaný s najlepšími postavičkami....jednoducho vrchol Pixaru, pri ktorom som sa smial od začiatku dokonca a slovenský dabing ma úplne dostal, ktorý inač z duše neznášam.v rámci svojho osobitého žánru jasných 100%!

Hnus (1965)

Po týchto závratných červených percentách som čakal pařbu v štýle Rosemary, lenže nič také sa nekonalo.Kým v Rosemary, dýchal každý detail, každý tieň navodzoval atmosféru a ten pocit beznádeje diváka asbolútne vtiahol, tu to nefunguje.Atmosféru tu ma vyčarovať pečený králik, prasklina v stene a príšerne zostrihané “znásilnenia“(záber na chodidlo a tuším som zahliadol aj rameno).Nie, tento film je jednoducho zlý a vo svojom žánrovom označení horor zapadol len náhodne.

Hodná holka (2002)

...prajem prijebaný deň.Čože?Prajem príjemny deň :)

Hope & Faith (2003) (seriál) odpad!

Americké sticomy sú definitívne v hajzli a nezachráni ich snaď ani reštart Friends.

Horizont události (1997)

Výborný začiatok, herci, (na svoju dobu) okuzľujúca výprava, zaujímavé skĺbenie žánrov( Horor / Sci-Fi / Thriller / Mysteriózny )...už len ten názov je geniálny!Lenže približne v polke sa začne film uberať tak debilných smerom, že zatiení všetky inak až dokonca(vyššie spomínané!)trvajúce pozitíva.Ale, za to ANTIkliše, tam hodím jednu hviezdičku naviac ;)

Hory mají oči (2006)

Napínavé, desivé, brutálne,...Alexandre Aja nakopal riť všetkým samozvaným hubovatým hororovým odborníkom a presne definoval pojem „budovanie atmosféry“.Takto sa točia horory Eli!

Hory mají oči 2 (2007)

Ťažko uveriť, že tento šmejd a Hills have eyes od Aju sa nachádzaju v rovnakých farbách...

Hostel (2005)

Dokonalý príklad toho ako veľmi chýba Slovákom zmysel pre humor.

Hostel II (2007)

....úžasné, koľko Slovákov dokáže parodovať samých seba, ale rozhodne by som to nečakal od bývalého politika Milana Kňažka.

Hotel Rwanda (2004)

Nič v zlom, ale dať plný počet len preto, lebo sa to zaoberá touto témou?Váš názor vám neberiem, ale potom nepíšte, že nechápete ľudí, ktorí plný počet nedajú a sprdnú réžiu :)Herci výborní, mňa zaujal hlavne Nick Nolte, scenáru nemám samozrejme tiež čo vytknúť(skutočná udalosť), ale réžia mi vobec nesadla.