Adaptace (2002)

Výborny začiatok, stred, koniec a každá minúta medzi tým, jeden z najlepšie a najnápaditejšie napísaných scenárov čo som mal možnosť vidieť.Pre mňa minimálne o triedu lepšie ako neskorší a omnoho vychvaľovanejší Kaufmanov počin Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Aeon Flux (2005)

Neviem či bolo najšťastnejším nápadom uviesť na plátna kín takto neznámy komix, síce je pravda, že to jedného času bežalo na mtv, ale vo vysielaní sa to neohrialo ani dva mesiace a zrušili to, zrejme pre vysokú sledovanosť :)Celkovo so žánrom sci-fi treba narábať veľmi opatrne, nieje to ten druh filmu na ktorý by si zašiel do kina každý, skor je to záležitosť pár vyvolených a ja takto vyvolený teda niesom.Celý svet budúcnosti okolo Aeon Flux nieje vobec príťažlivý, celý je chladný tak isto ako tento film, ktorý s vašimi emóciami nepohne ani keby neviem ako chcel.A už vobec tomu nepridáva neschopná réžia a veľmi slabučký scenár, o bojových scénach a efektoch sa vyjadrovať moc zmysel nemá(tie ruky namiesto noh?omg!).Ale, treba uznať, že Charlize Theron v priliehavom čiernom kostýme može byť istým lákadlom.

Agent Orange (2004)

Tak toto je na mňa príliš, Tony Scott v honbe za svojím osobitým trademarkom došiel až na hranicu únosnosti kde jednotlivo zlepené gýčovite farebné obrázky po totálne chaotickom strihu nedávajú žiaden zmysel.

Air Marshal (2003) odpad!

Tie vizuálne efekty boli úžasne.

Aj múdry schybí (1998) (pořad) odpad!

11 rokov na televíznej obrazovke, preboha prečo?

Ajťáci (2006) (seriál)

Drž hubu a hele nemám žádny zájem...asi todle uslyšíte když na tento inzerát odpovíte.Jsem idiot a nezajíma mně nikdo akorát ja.PS: psy nechci.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Namiesto mystiky, mimozemšťanov a paranormálnych javov, ktorými nás Akty x krmili takmer 10 rokov prichádza dospelá kriminálka, ktorú ocenia snaď len seriálom minimálne dotknutí diváci.Tiež som čakal ufónov, Mulderovu sestru a nejaký ten oblak záhad, lenže konečný výsledok tohto thrilleru ala Sedem ma žánrovo uspokojil viac ako ktorýkoľvek samostatný diel tohto seriálu.Mulder a Scullyová je asi vôbec jediná seriálová dvojka, ktorej uverím FILM.

Aljaška v plamenech (1994)

Nie len, že Segal hrá v každom filme tú istú oxeroxovanu postavu, on ma ešte aj na každom posteri k svojmu filmu rovnaký ksicht...ach jo.