Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Z prvních dílů jsem byl naprosto mimo a dokonce mě okamžik trvalo než sem pochopil o co se jedná. Styl vyprávění mě uhranul a okamžitě sem si hlavní aktéry zamiloval. Postupem času se však nadšení utlumilo a to způsobilo moje 4 hvězdy.

Ajťáci (2006) (seriál)

Náhodou sem narazil na tenhle seriál a rázem jsem si ho zamiloval. Chvilkama jsem naprosto nechápal co se deje. FIRE exclamation mark (!) FIRE exclamation mark (!)

Kladivo na čarodějnice (1969)

Když sem viděl tenhle film poprvé, byl sem kapánek zklamaný, protože se čas odvíjí na můj vkus příliš rychle oproti knižní předloze. Ale kdyby tomu tak nebylo, film by měl 5 hodin a to by se takové martýrium, které z filmu cáká nedalo vydržet. Filmový skvost.

Království (2007)

Na jedničku zvládnutá akční podívaná. Osobně nemám rád poselství v podobných filmech. Dřív byli hrdinové běloši a sympatický a obětavý černoch zemřel, teď jsou hrdinové běloši a černoši a umírají obětaví Arabové.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

V tomhle filmu prostě nenajdete chybu. Skvělý příběh, herci, situace, HUDBA… Ovšem chápu že to není každého šálek čaje – ale můj teda jo – až po okraj!!!