Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Priserna prvoplanovka, ktera (krome kvalitniho soundtracku) vlastne ani nema co rict.

Bezmocná (1995)

Generace X se vsim vsudy - od Beavise & Buttheada az po reklamu na Mentos. O muzice nemluve. Rozhodne to neni nejlepsi film na svete, ale o to vic je dulezity.

Insidious 2 (2013)

jeste snad strasidelnejsi nez prvni dil.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

jsem u 7. dilu. zacatek byl slibny, pak to slo do haje a posledni dva dily velice dobre, pricemz ten posledni se skotama a zaseklym vytahem bylo mozna to nejvtipnejsi, co jsem na CT za poslednich x let videl. skoda te kolisave kvality.

Líbánky (2013)

Tenhle film ma spoustu chyb, ale tou nejvetsi jsou dialogy. Priserny.

Lásky čas (2013)

Cekal jsem vtipnou komedii s klasickym britskym humorem a se zdravou davkou romantiky, dostal jsem priserne natazenou a brutalne predvidatelnou sladarnu/dojak s par vtipnejma scenama (ty byly snad jen v prvni pulce a bylo jich skutecne jen par). Film pro naivni zensky.

Byzantium (2012)

tohle neni ani tak horor, jako spis drama. a pomerne kvalitni.

Petrovi přátelé (1992)

kdyz se vam tenhle film trefi do nalady (ja koukal na stedrej den, hehe), tak si jej strasne zamilujete. je tak britsky a krasny...

Revival (2013)

Film, ve kterem se nekolik lidi pobleje, slovo "SaSaZu" v nem zazni asi 100x a jehoz konec je jasny uz na zacatku. Ale furt je to tak nejak jednovokej mezi slepejma. Cau.

Millerovi na tripu (2013)

apple tu ma strasnej product placement a druha pulka je plna dojemnych romantickych scen, ktere konci dojemnym romantickym koncem, coz tuto komedii strasne hyzdi, stejne jako u vetsiny americkych komedii. jinak to byla docela sranda.