Apokalypsa (2006)

Tak zaprvé, tohle nehodlám vůbec hodnotit, protože jak to tady čtu, tak mi při sledování ujel trochu vlak. Abych to uvedl na pravou míru, trvalo mi asi měsíc než jsem se dotlačil ke konci. Pravda je, že to na konci do sebe nějakým způsobem zapadne a řekněme, že audiovizuálně to je taky zajímavý, jenomže jako celek a film jako takový to prostě nefunguje a ve výsledku to vyzní jako chaos, který prostě většina nedocení a popravdě ani docenit nemůže, a o kterým sice můžete přemýšlet a najít v něm různé motivy a odkazy, ale strávit to nějakým rozumným způsobem podle mě prostě nejde. Nicméně i přesto jsem rozhodnutej tomu dát v nejbližší době druhou šanci (na jeden zátah), pustím to, sednu si, píchnu si sedativa do slabin a uvidím jestli mě to vynese nad sněžnou čáru.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Fuj, fuj, tohle je nesnesitelná sentimentální sračka. Součástí očistce musí být tahle podívaná, bo takové utrpení jako s Ester a Ondrou nezažívám ani na toaletách v období zažívacích potíží. SHUT EM DOWN !!!

Mulholland Drive (2001)

Nemám rád Lynche....jeho filmy sou divný, beztak se upsal rohatýmu, že mu všichni žerou ty nijaký konce. Akorát teď nevím, co mu dal na váhy, protože na upsání duše už je trochu dědek. P.S. Jediná vyjímka z toho co sem zatím viděl je sloní muž, ten je výbornej.