Interstellar (2014)

SPOIL ... Takze jestli sem to ted na mobile dobre spocital, tak laska je 6 rozmer a spolecne s gravitaci dokaze vytvorit casoprostorovy komunikacni portal? Jednou je malo :-)

Transformers 3 (2011)

Kýč je přesně to slovo, který to vystihuje. Míra vznešených kidů přesáhla únosnou míru hned na začátku. Ze startu jeden krutej gag: "Hyjó pejsku", ale jinak naprostý, ale naprostý lejno a vy všichni rádoby kritici a odborníci si běžte naliskat. Tady se zas jednou ukázalo, kdo má vkus a sami jste se všichni usvědčili. Bay je reklamní režisér, tohle je předražený Béčko a Jablonsky taky na kopanec do řiti. P.S. Mohl bych poplivat jednotlivosti, ale proč se namáhat, když se na to můžu vysrat jako na celek :)

Sladké zítřky (1997)

Oj, to sem si zas jednou v honbě za červeným políčkem naběhnul na pěknou pí-čovinu. Ultimátní nuda na druhou, uvařil jsem si u toho kafe, ostříhal si u toho drápy na všech údech a čumět na to sám, tak jsem u toho po tom kafi normálně usnul. Takže 2 hodiny vycpávkových flashbacků, duchaprostých dialogů na solidním pozadím kanadské přírody. Být manažerem spánkového centra, neváhal bych, zaručený zabiják nespavosti.

Legie (2010) odpad!

Nadpřirozeně eunuchovský rozměr dostal nový význam

Barbar (2009)

A pointa? Artová syrovost je to jediný co to možná má. DVD Cover si dejte až po shlédnutí filmu, ne dřív!!!. Velká psina. Zaručeně vůbec ten nejvtipnější moment z celýho filmu.

Solomon Kane (2009)

Ani snad nemůžu vypsat to zklamání které mi Solomon přinesl, neboť očekávání byla velká. Co se týče formy, tak jsem od toho nečekal žádný zázrak a v podstatě jsem byl celkem spokojenej, ale kdybych se tu měl vypsat z toho monstrózního smradlavýho lejna v podobě obsahu, které se valí celým filmem jako kdysi Nil za období dešťů , tak se z toho nevypíšu. Charakter jako takovej má určitě potenciál, ale vývoj děje je brakovost nejhrubšího zrna, místo aby sypal vpřed tak se vrací na začátek a je tak klišoidní a patetický, že si jeden nemůže pomoct a nenasrat mu na hlavu. Každopádně největší BULLSHIT co jsem letos viděl.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Klasická Disneyovka jak ze starých časů, nic víc, nic míň. Jenom škoda že už jsme vyrostení.