• Krátkometrážní

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Nepochopitelné UFO hollywoodské kinematografie, ve kterém se kdosi rozhodl nacpat porci kreativity, existenciální hloubky a zenové moudrosti do sequelu jedenáct let starého spin-offu. Tohle měl být Shrek 2.

Pokoj (2003)

Takhle nějak si představuju film, který zanedlouho kompletně vytvoří umělá inteligence.

Viva La Dirt League - FPS Logic (2020) (seriál)

Zatím pouhých 5 dílů, zato masivní upgrade a nejkompaktnější obžaloba herních mechanizmů v rámci VLDL.

Viva La Dirt League - Souls Logic (2020) (seriál)

Je fajn, že čtvrtý mušketýr z VLDL dostal možnost zhmotnit svou frustraci z Dark Souls, protože se mu jednak moc povedla a druhak s ní zaručeně nebude sám.

Viva La Dirt League - PUBG Logic (2017) (seriál)

Střílečky nejsou můj oblíbený herní žánr, ale s touhle bandou si nenechám ujít jedinou misi. Platí samozřejmě i pro Tarkov a FPS. Epizoda 74 mě dohnala regulérně k slzám.

Viva La Dirt League (2011) (seriál)

Jeden z nejlepších současných večerníčků. Jednotlivé série už tu také jsou.

Baelin's Route: An Epic NPC Man Adventure (2021)

Epická pouť legendárního NPC za hranici svého zdrojového kódu. Špička YouTuberské tvorby podpořená 500.000$ kickstarterovým rozpočtem. Ambice studia byla ještě větší, ale z nadstavby plánovaných scénářů dosáhlo financování jen na DLC lokace. Pokud neznáte novozélandskou VLDL, o spoustu v tomto filmu přijdete, na druhou stranu si nedovedu přetstavit lepší pozvánku k jejich YouTube kanálu, ve kterém si láska k filmu a pařanství podávají ruce.