Silný kafe (2004) odpad!

Nevím jestli jsem viděl jiný film, ale mě to připadalo jako pokus o domací video, které se vlastně vůbec nepovedlo. Trapné a nevěrohodné dialogy střídali tragické vtípky. Herecké výkony otřesné a všechno okolo nemastné, neslané. NUDA, NUDA, NUDA!!! Pro mě prostě Silný kafe...

Super drbna (2007) (seriál)

Překrásné dívčiny, vostří chlapci a moderní rodiče, jednoduše napsáno, novodobý beverly hills, avšak poněkud drzejší, otevřenější a zábavnější. Rozhodně jeden z lepších seriálů pro teenagery. Bohužel však obsahující stejně naivní a nepravděpodobné scénky, kterým chybí originalita a nadhled. Jak už někdo zmínil, podobnost s Nebezpečnými Známostmi není náhodná. Rád však doporučím, já jsem se bavil a prožíval celý děj (až na pár výjimek) a to už mi náct není nějaký ten pátek.

Párování (2000) (seriál)

Rozhodně jeden z těch lepších a vtipnějších sitkomů o vztazích. Takový drsnější přátelé, nepřátelé. Hodně skvělých hlášek a anglického humoru.

Poslední skaut (1991)

Kulťák jako sfiňa!!! Joe je vostrej a vtipnej, jeho dcera roztomilá, manželka rajcovní a kámoš Jimmy pěkně nasranej.Jeden čas jsem to uměl celý zpaměti a od rána do večera takhle mluvil na lidi.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Totálně debilní americká komedie o dvou totálních blbečcích. A proč tolik hvězdiček? Pozvěte pár kámošů dejte brko, otevřte pivko a budete vedět. PROSTĚ KULŤÁK Z MLÁDÍ!!!!